Дізнайтеся більше про ерогенні зони чоловіків

1 Січня, 2019
Насправді ерогенні зони чоловіків є значно чутливішими, ніж можна уявити. Ось чому для збудження партнера необхідно стимулювати його чутливі ділянки дуже обережно та ніжно.

Ні для кого не секрет, що на тілі жінки є чимало дуже чутливих ділянок. Втім, вас може здивувати, що у чоловіків також є ерогенні зони.

Якщо правильно стимулювати ці чутливі зони, чоловік не тільки отримає сильніший оргазм, але й весь статевий акт стане для нього незабутнім.

Оргазм – це зняття сексуальної напруги, до якої призводить інтенсивна стимуляція ерогенних зон людини за допомогою дотиків та поцілунків.

Чоловіка можна буквально звести з розуму за допомогою покусування, облизування та різкої зміни температури дотиків під час пестощів (цього можна досягти, посмоктавши кубик льоду або випивши гарячого чаю безпосередньо перед статевим актом).

Сьогодні ми детально розповімо про основні ерогенні зони чоловіків, яким ви могли не приділяти достатньо уваги раніше. Настав час це виправити!

Найпоширеніші ерогенні зони чоловіків

Вуха

Багатьом чоловікам дуже подобається, коли партнерки під час сексу торкаються їхніх вух. Саме стимуляція цієї ділянки тіла, про яку ми часто забуваємо під час статевого акту, здатна посилювати сексуальне збудження чоловіка.

 • Помістіть свій великий та вказівний пальці на ту ділянку вуха, де його мочка з’єднується з головою.
 • Повільно відтягніть мочку вуха вниз та обережно ковзніть пальцями вгору, повертаючись таким чином у вихідне положення. Не забувайте під час цього дійства нашіптувати у вушко коханого приємні слова, які змусять його захотіти вас ще сильніше.

Для стимуляції цієї ерогенної зони ви можете використовувати не тільки пальці, але й губи та зуби (тільки будьте обережними!). Повірте, результат у будь-якому випадку приголомшить і вас, і вашого партнера!

Нижня частина живота

ерогенні зони чоловіків в області живота

Почніть стимулювати ділянку навколо пупка та поступово рухайтеся донизу.

За умови правильної стимуляції нижньої частини живота (від пупка до таза) збудження чоловіка значно зросте. Пестощі цієї ерогенної зони не тільки підвищують сексуальний потяг, але й покращують приплив крові від таза вгору, саме тому стимуляція цієї частини тіла є дуже ефективною та корисною.

Під час пестощів рухайтеся вниз від живота, проте не торкайтеся статевих органів чоловіка. Потім повільно повертайтеся назад до нижньої частини живота, знову оминаючи принади партнера. Повірте, така стимуляція створить напругу по всьому тілу, і ваш чоловік захоче близькості ще сильніше.

Внутрішня частина стегон

Уявіть, що внутрішня частина стегон партнера – це “подарункова обгортка” навколо його геніталій. Пестощі цієї зони не лише посилять збудження, але й значно покращать настрій чоловіка.

 • Повільно проведіть подушечками пальців вгору та вниз по внутрішній частині стегон партнера.
 • Рухайтеся вздовж однієї лінії, плавно пестячи цю ерогенну зону вказівним та середнім пальцями.
 • Легенько постукайте пальчиками по цій частині стегон, після чого стисніть долонями їхній зовнішній бік. Опісля знову поверніться до ковзання пальцями по стегнах.

Розум

розум є ерогенною зоною

Вірте чи ні, але розум справді є однією з основних ерогенних зон у чоловіків. Прошепотіть партнерові щось приємне на вушко, і ви самотужки у цьому переконаєтеся.

Коли розум перебуває у стані збудження, сексуальне бажання наростає і в інших частинах тіла.

Задня частина шиї

Використовуючи допоміжні засоби (наприклад, звичайну ручку), пальці або губи почніть пестити задню частину шиї та зону ключиці. Повірте, ці ділянки тіла також є ерогенними зонами у чоловіків. Чергуйте пестощі обох ділянок тіла, щоб посилити збудження партнера.

 • Спробуйте поєднувати пестощі шиї та ключиці з дотиками до інших частин тіла. Наприклад, ніжно потріть задню частину шиї, водночас покусуючи мочку вуха. Пальці іншої руки при цьому можуть ковзати вгору та вниз по тілу партнера.
 • Проявіть всю можливу креативність та винахідливість під час прелюдії. Наприклад, деяким чоловікам дуже подобається, коли партнерка ковзає пальцями вздовж лінії росту волосся.

Губи

губи є ерогенною зоною чоловіків

Тут все просто – не варто цілувати партнера машинально, навчіться смакувати кожен дотик до губ коханого. Повірте, чоловік відчує вашу пристрасть та збудження, і це допоможе йому налаштуватися на ніч шаленого сексу.

Крижі

Погодьтеся, приємно знати, що своїми дотиками ви можете завести партнера та принести йому неймовірне задоволення. Саме тому у цій статті ми розповідаємо не тільки про ті ерогенні зони чоловіків, про які ви знали раніше, але й згадуємо ті ділянки тіла, про чутливість яких ви досі навіть не здогадувалися.

Крижі – це невелика ділянка тіла трикутної форми, що розташована у нижній частині спинного мозку, одразу над сідницями. Спробуйте пробігтися подушечками пальців або нігтями по цій ділянці тіла. Зробіть це несподівано, і вашого партнера неодмінно здивують такі спонтанні пестощі цієї ерогенної зони.

Пеніс

пеніс нллежить до ерогенних зон

Пеніс є однією з найбільш чутливих ерогенних зон у чоловіків. Втім, на цій ділянці тіла є не лише одна, а цілих чотири зони, які можна стимулювати для посилення сексуального збудження.

Для отримання бажаного ефекту кожну з цих ділянок потрібно стимулювати по-різному:

 • Голівка пеніса найкраще реагує на тертя, посмоктування та високу температуру.
 • Тіло пеніса, особливо його нижня частина, збуджується від погладжування та тертя.
 • Вуздечка пеніса – це та частина, яка розташована у нижній частині його голівки. Саме ця ділянка є неймовірно чутливою, і за умови правильної стимуляції цієї ерогенної зони чоловік може отримати дуже сильне задоволення.
 • Корінь пеніса є найменш чутливою частиною чоловічих геніталій. Для стимуляції цієї ділянки тіла потрібно докласти певних зусиль. Тут краще подіє обережний натиск, а не ніжні дотики.

Мошонка

Більшість жінок, на жаль, не володіють повною інформацією про правильну стимуляцію яєчок, що є важливою ерогенні зони чоловіків. Втім, насправді активно пестити треба не самі яєчка, а тканини, що до них прилягають.

Якщо ви зосередитеся на яєчках, це може завдати чоловікові неприємних больових відчуттів. Саме тому пестощі у цій частині тіла мають бути дуже обережними. Для того, щоб чоловік отримав задоволення, ніжно ковзайте подушечками пальців вздовж лінії, що розділяє яєчка.

Промежина

промежина є ерогенною зоною

Промежина – це ділянка між мошонкою чоловіка та його анальним отвором, що розташовується у протилежному напрямку від простати.

Це означає, що ніжно масажуючи зону промежини, ви таким чином стимулюєте чоловічу точку G.

Утім, пестити цю ділянку тіла потрібно дуже обережно, адже деякі чоловіки відчувають дискомфорт та не можуть розслабитися. Рухайтеся дуже повільно та постійно спостерігайте за реакцією партнера.

І на останок про ерогенні зони чоловіків – чоловіча точка G

Ця залоза розташована всередині тіла чоловіка одразу за його яєчками. Повірте, за умови правильної стимуляції цієї зони можна довести партнера до сильного та незабутнього оргазму.

Утім, оскільки ця точка розташовується всередині, а не назовні, відшукати її досить непросто. Одним зі способів дістатися цієї точки є проникнення через анальний отвір, на що більшість чоловіків не погодиться. Саме тому перш ніж братися за стимуляцію цієї залози, неодмінно обговоріть це питання зі своїм партнером та переконайтеся, що він не проти таких пестощів.

 • Wikipedia, la enciclopedia libre. (Consulta 2018). PERINEO. Online [https://es.wikipedia.org/wiki/Perin%C3%A9].
 • Wikipedia, la enciclopedia libre. (Consulta 2018). ESCROTO. Online [https://es.wikipedia.org/wiki/Escroto].
 • Wikipedia, la enciclopedia libre. (Consulta 2018). SACRO. Online [https://es.wikipedia.org/wiki/Sacro_(hueso)].