Дізнайтеся, як приготувати натуральні ванільні парфуми

13 Січня, 2019
Насправді, кожен із нас може власноруч вдома створити власні ванільні парфуми і це не так вже й тяжко. Переконайтесь самі у цьому.

Ваніль часто використовують у кулінарних цілях, аби підкреслити природний смак та додати чудовий аромат улюбленим стравам, особливо десертам. Окрім цього, ваніль широко використовують в природній медицині завдяки її корисним властивостям. Сьогодні ви зможете скористатися всіма її перевагами, дізнавшись, як приготувати натуральні ванільні парфуми в домашніх умовах.

Переваги аромату ванілі

Хіба ваніль не використовують під час приготування тістечок? Все вірно, але ж ніхто не забороняє нам пахнути як солодке печиво.

Вишуканий та приємний аромат ванілі подарує вам відчуття заряду та енергії на весь день. Також він значно покращить ваш настрій та допоможе заспокоїти відчуття тривоги та занепокоєння. Саме тому, парфуми з ароматом ванілі дуже рекомендують людям, які часто перебувають у депресивному стані та у поганому настрої.

Вони нададуть вашому відпочинку нотку легкості та спокою, оскільки ваніль має заспокійливий ефект. До того ж, парфуми з ароматом ванілі допоможуть вам забути про безсоння, яке найчастіше і є причиною депресивного стану.

Ви будете вражені, але окрім заспокійливого ефекту, парфуми з ароматом ванілі мають неабияке практичне застосування, а саме вони стануть вам у пригоді у боротьбі проти дратівливих комарів, оскільки ваніль є прекрасним природним репелентом.

Дізнайтесь про ще один засіб від комарів: Як використовувати вітамін B1 для відлякування комарів

Як приготувати ванільні парфуми?

Інгредієнти

  • – Чаша зі скляною кришкою
  • – Контейнер для парфуму
  • – Ніж
  • – Кавовий фільтр
  • – 70 пруф алкоголю
  • – Чотири-п’ять стручків валіні
  • – Двадцять крапель олії жожоба або солодкого мигдалю

Приготування

Цей парфум досить легкий у приготуванні у домашніх умовах. Для початку вам необхідно наполовину розкрити ванільні стручки, після чого обережно зішкребти пасту, яка знаходиться всередині та покласти її у скляну місткість. Ви можете нарізати маленькими шматочками стручки ванілі, які залишилися, та також їх додати до контейнера для парфумів.

Далі залийте достатню кількість алкоголю у чашу так, щоб стручки були повністю покриті. Щільно закрийте та залиште екстракт настоюватися в теплому та сухому місці протягом шести тижнів. Потурбуйтесь про те, щоб раз на тиждень струшувати пляшку, щоб її вміст був рівномірно розподілений. По закінченні шести тижнів, відкрийте пляшку та процідіть екстракт за допомогою кавового фільтра.

Вас може зацікавити ця стаття: Як приготувати домашній яблучний пиріг: 4 рецепти

Після цього перелийте настоянку в контейнер для парфуму та додайте кілька крапель олії за вашим смаком (ефірна олія дозволяє якнайдовше зберігати аромат на вашій шкірі)

Зберігайте парфуми в прохолодному та сухому місці. Це може тривати до декількох місяців, після чого аромат буде поступово зникати. Тому, аби уникнути такої прикрості, намагайтесь використати їх в перші чотири місяці.

Так що, спробуєте приготувати свої власні ванільні парфуми?

  • Bythrow, J. D. (2005, December). Vanilla as a medicinal plant. In Seminars in integrative medicine (Vol. 3, No. 4, pp. 129-131). WB Saunders.