Домашні засоби для зменшення червоних і білих розтяжок

Ви отримаєте найкращі результати, якщо почнете лікування відразу ж після появи розтяжок, поки вони ще червоні.
Домашні засоби для зменшення червоних і білих розтяжок

Останнє оновлення: 07 грудня, 2018

Розтяжки на шкірі дуже дратують. Зміна ваги або гормональний дисбаланс, як правило, є основними причинами появи розтяжок. Як ви можете позбутися від них? Деякі люди звертаються до пластичної хірургії, але це дороге втручання доступне не для всіх.

Ці прості засоби, які можна використати вдома, допоможуть зменшити розтяжки природним шляхом. Вони не усунуть їх повністю – це ви маєте знати з самого початку – але вони згладять їх і зроблять менш помітними. Хочете дізнатися більше про ці прості поради?

 1. Домашні засоби від червоних розтяжок

Червоні розтяжки – це нові розтяжки. Інакше кажучи, вони все ще перебувають у фазі “запалення”. Вони можуть з’являтися на руках, ногах, сідницях або животі і майже напевно з’являються під час вагітності. Запальний процес може тривати до кількох місяців, оскільки тіло посилає кров до уражених ділянок, сприяючи появі розтяжок.

Згодом це зрештою викликає утворення рубців білого кольору. Чи можна позбутися цих неприємних слідів? Ви отримаєте найкращі результати, якщо почнете лікування відразу ж після появи розтяжок, поки вони ще червоні. Це варто спробувати, тож перевірте наші поради щодо того, що слід робити з розтяжками.

1. Простий цукровий пілінг

Це дійсно легко. Щоб зробити цей пілінг, вам лише потрібна приблизно одна столова ложка цукру (20 грам). Станьте під душ і намочіть шкіру. Потім втирайте цукор в ділянку з розтяжками. Ви повинні робити це за допомогою легкого масажу, щоб в цій ділянці відбувався кровообіг. Ця процедура допоможе зменшити запалення в ділянці розтяжок.

2. Засіб з алое, картоплею і яйцями

Вам знадобляться такі інгредієнти:

  • Одна почищена і нарізана картоплина
  • Гель рослини алое вера (30 гр)
  • Один яєчний білок

Цей простий засіб спрямований зменшити запалення на ділянках з червоними розтяжками, підживити травмовану шкіру і стимулювати загоєння за допомогою алое вера. Ви, напевно, вже знаєте про те, що алое вера має безліч прекрасних властивостей для лікування всіх різновидів проблем зі шкірою, а зменшення розтяжок є однією з його численних переваг.

Спочатку дістаньте мякоть зсередини рослини алое вера. Помістіть її в скляну ємність і додайте яєчний білок. Потім замочіть кожну скибочку картоплі в суміші та покладіть ці скибочки картоплі на ділянки з розтяжками. Погляньте на тіло, щоб з’ясувати, скільки скибочок картоплі вам потрібно. Залиште протягом 15 хвилин, а потім прийміть душ. Це дуже ефективне лікування.

2. Засоби від білих розтяжок

червоні розтяжки
Білі розтяжки – це розтяжки, які вже зарубцювалися, це означає, що їх важче позбутися. Втім, ви можете зробити їх менш помітними за допомогою цих простих засобів. Ось чому дуже важливо почати лікування на ранніх стадіях, поки розтяжки ще червоного кольору. Майте це на увазі!

Тепер ми розглянемо кілька засобів від білого різновиду розтяжок.

Засіб для зменшення білих розтяжок

Як приготувати цей засіб?

  • Цей простий засіб спрямований на живлення й відновлення пошкодженої шкіри. Безумовно, для успішно лікування вам знадобиться вітамін Е. Зазвичай, його можна знайти в аптеках. Він може бути трохи дорогим, але вітамін Е можна використовувати у багатьох випадках. Наприклад, ви можете додати кілька крапель у лак для нігтів, щоб зробити нігті сильнішими, або додати до кондиціонера для зміцнення волосся.
  • Перш за все, необхідно отримати мякоть алое вера. Використовуйте ложку, щоб дістати прозорий гель з рослини. Покладіть його в миску і додайте оливкову олію. Потім влийте три краплі вітаміну Е і змішайте разом усі інгредієнти. Коли отримаєте однорідну суміш, візьміть шматочок вати, умочіть його в суміші та масажуйте ділянку, на якій у вас є білі розтяжки.

Треба повторювати цю процедуру щовечора. Згодом ви побачите, що розтяжки стали менш помітними. Спробуйте!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.