Домашні засоби від фурункулів

· Жовтень 29, 2015

Фурункули – це стан шкіри, який з’являється, коли волосяні фолікули стають інфікованими. Ці ушкодження не є серйозними, але вони досить боліcні, адже зона ураження може надзвичайно дратувати. Ці ураження дуже поширені і можуть вискочити на будь-якій частині вашого тіла, але найбільш часто ці хворобливі прищі вражають пахви, сідниці, плечі, пах і внутрішню поверхню стегон.

Що викликає появу фурункулів?

Ці ушкодження з’являються спочатку у вигляді невеликих червоних крапок, які трохи поболюють. Однак, з часом біль може значно посилитися, і прищ може вирости до набагато більшого розміру через набряк.

Фурункули є результатом бактеріальної інфекції (зокрема золотистого стафілокока), хоча це не єдина причина появи фурункулів. Є й інші причини, такі як:

 • Зараження крові
 • Діабет
 • Погана гігієна
 • Погане харчування

Природні засоби для лікування фурункулів

yaitse

 • Помістіть невеликий шматочок мембрани, яка знаходиться всередині яєчної шкаралупи, на вражену ділянку.
 • Зробіть компрес з сирої тертої моркви, змішаної з невеликою кількістю зародків пшениці. Нанесіть суміш безпосередньо на фурункул і накрийте чистою тканиною.
 • Нанесіть чистою тканиною компрес з гарячої води. Це треба робити принаймні три рази на день. Коли фурункул вскриється, ви повинні продовжувати цей метод лікування, доки не усунете весь гній всередині прища.
 • Змішайте одну столову ложку меду з однією столовою ложкою пивних дріжджів і однією столовою ложкою пшеничного борошна. Суміш перемішуйте до утворення однорідного крему і нанесіть його на уражену ділянку. Накрийте серветкою і залиште на всю ніч.
 • Ви регулярно страждаєте від цієї проблеми? Якщо це так, закип’ятіть 80 г кропиви в одному літрі води і випийте три рівні частини протягом дня. Цей настій очистить ваш організм і кров.

Подальші рекомендації

Не видавлюйте фурункул!

Фурункул – чутливий прищ, тож ви не повинні тиснути на нього, оскільки це може бути небезпечно, дозволить бактеріям нахлинути в кровообіг і заразити інші частини тіла (сепсис). Коли у вас на губах або носі з’являється фурункул, його видавлювання може бути дуже ризикованим, тому що інфекція може досягати навіть мозку (менінгіт).

Уражена ділянка має залишатися дуже чистою

rana

Вкрай важливо, щоб вся ділянка навколо фурункулу була дуже чистою. Щоб зробити це, ви можете вимити ділянку за допомогою хустки або ватного тампону і невеликої кількості  спирту або йоду.

Ви повинні очищати всю ділянку принаймні три або чотири рази на день. Треба робити очищення в душі, а не у ванній, щоб ви могли уникнути поширення інфекції на інші частини тіла або на інших людей.

Коли ви очищаєте фурункул, необхідно використовувати рукавички, і незалежно від того, чи використовуєте ви рукавички чи ні, ви повинні дуже добре вимити руки після очищення і перед приготуванням їжі, щоб уникнути інфікування інших людей.

Симптоми, які одразу відправляють до лікаря

furunkul2

Якщо ви лікуєте фурункул і починаєте відчувати такі симптоми, ви повинні якомога швидше звернутися до лікаря, тому що це явні ознаки того, що інфекція поширюється:

 • Утворилася велика червона ділянка навколо фурункулу.
 • Лімфатичні вузли, розташовані близькі до фурункулу, болять.
 • Біля фурункулу з’являється червона лінія, що виходить з ураженої ділянки.

Пам’ятайте…

Фурункули не є серйозною проблемою, але ви можете вжити певних заходів обережності, щоб переконатися, що вони не поширюються, не погіршуються і не перетворюються на інфекції, які можуть вимагати більш професійного лікування.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про засоби лікування фурункулів!