Ідеальна дієта для зниження ваги в період менопаузи

24 Січня, 2019
Щоб досягти мети, не можна здаватися, а варто почати шукати альтернативи.

Так, втратити вагу в період менопаузи можливо. Варто врахувати певні фактори, обрати найкращі варіанти, які підійдуть вам. Незалежно від віку, кожна жінка хоче виглядати привабливо, мати ідеальну фігуру. А хто не хочу виглядати гарно та почуватися прекрасно?

Період менопаузи – це перехід від репродуктивного етапу до нерепродуктивного, це певний ряд змін в організмі. Багато жінок набирає вагу, що робить їх непривабливими та змушує почуватися некомфортно.

Саме тому жінки у пошуку ідеальної дієти, що допоможе втратити вагу в період менопаузи та відновити впевненість у собі, а також підвищити самооцінку.

Так, втратити вагу в період менопаузи можливо

Хоча нема загального правила, яке можливо застосувати до кожної жінки, можемо поділитися деякими рекомендаціями, що будуть корисними в дотриманні правильного раціону харчування для всіх.

Вони включають здоровий спосіб життя, корисні звички: споживання достатньої кількості води, виконання фізичний вправ, споживання корисних продуктів, що насичують організм усіма необхідними поживними елементами.

Це основа здорового харчування.

Ваше тіло формується завдяки вашим звичкам. Якщо маєте багато поганих звичок, гарних результатів не побачите. Як ми їмо – так і виглядаємо.

Йдеться не про обмеження або повну відмову від певних продуктів, а про те, щоб допомогти організму якісно харчуватися.

Хочемо розповісти про дуже просту дієту. Ви зможете з легкістю її дотримуватися, підтримувати гарний настрій і втратити вагу в період менопаузи. Ви також будете краще почуватися і поліпшите своє здоров’я.

Читайте статтю: Як мати щасливу та здорову менопаузу

Ідеальна дієта

1. Обмежте споживання вуглеводів

Як мати щасливу та здорову менопаузу

Коли йдете в магазин і хочете купити продукти по списку, відразу виключайте вуглеводи. Це зробить дієту ефективнішою, а організм вам подякує.

Йдеться про макаронні вироби, сир, масло, смажені продукти, тощо. Через споживання цієї їжі в організмі накопичується жир, збільшується вага – хіба вам це потрібно?

2. Їжте більше овочів

Їжте більше овочів в період менопаузи

У період менопаузи ви помітите зміни навіть в апетиті. На щастя, овочі є джерелом антиоксидантів, вітамінів та мінералів. У раціон харчування варто додати:

 • Помідори
 • Моркву, збагачену вітамінами A, E та D
 • Салат-латук для приготування різних страв
 • Броколі, що є найкращим джерелом антиоксидантів
 • Цибулю, що містить велику кількість білка, мінералів, антиоксидантів та навіть кальцію
 • Перець, який можна додавати у будь-які страви завдяки його неперевершеному смаку

3. Це не міф: вам потрібний кальцій

Необхідність кальцію в період менопаузи

Ймовірно, вам знайома тема, пов’язана з необхідністю споживання кальцію в період менопаузи. Не хвилюйтеся, не завжди потрібно приймати таблетки та добавки. Насправді молоко, йогурт, горіхи містять кальцій.

Не забувайте про те, що харчування має бути збалансованим, а також пам’ятайте про фізичні вправи. Сидячий спосіб життя – це не ваш друг.

Також варто прочитати статтю: Що робити у випадку дефіциту кальцію?

4. Знизьте кількість споживання червоного м’яса та їжте більше риби

Варто обмежити споживання м'яса в період менопаузи

У період менопаузи організм перетворює червоне м’ясо на надлишок вуглеводів, що в основному накопичується в області черевної порожнини. Це заважатиме скинути вагу і боротьба із зайвими кілограмами буде непродуктивною.

Червоне м’ясо можна замінити рибою та морепродуктами, що є джерелом корисних елементів та має чудовий смак. Є безліч рецептів для приготування риби. Прислухайтеся до наших порад і ви досягнете мети, скинувши зайві кілограми в період менопаузи.

 • Menopause and midlife health changes. In: Hazzard’s Geriatric Medicine and Gerontology. Halter JB, et al. 6th ed. New York, N.Y.: The McGraw-Hill Companies; 2009.
  http://www.accessmedicine.com.
 • Dietary Guidelines for Americans. U.S. Department of Health and Human Services and U.S. Department of Agriculture. March 8, 2016.2015-2020
  http://health.gov/dietaryguidelines/2015/guidelines.
 • Losing weight. American Heart Association. March 7, 2016.
  http://www.heart.org/HEARTORG/HealthyLiving/WeightManagement/LosingWeight/Losing-Weight_UCM_307904_Article.jsp#.Vt5ITOZjZDQ.