Справдження думок: те, що ви прогнозуєте, стає реальністю

Ви повинні змінити свої переконання, обрати для себе нову перспективу і, перш за все, вірити в те, що ви хочете. Віра в себе вкрай важлива, коли ви працюєте, щоб досягти справдження думок.
Справдження думок: те, що ви прогнозуєте, стає реальністю

Останнє оновлення: 18 лютого, 2019

Деякі називають це ефектом Пігмаліона, але для більшості це справдження думок. Воно походить від стародавніх греків, що відомо завдяки творам Овідія.

Ця легенда розповідає про скульптора Пігмаліона, який закохався в одне зі своїх творінь – Галатею. Його кохання була великим, але сліпим. Зрештою, він сприймав скульптуру так, наче це справжня жінка.

Богиня Афродіта побачила любов, яку Пігмаліон відчув до свого творіння, тому вона оживила її. Все, чого він хотів, нарешті справдилося.

Справдження думок у нашому повсякденному житті

Що відбувається з тими, у кого є проблеми з ревнощами? Вони постійно стежать за своїми партнерами, шукають докази можливих обманів і, внаслідок цього, знаходять саме те, чого боялися.

наслідки справдження думок

Здається іронічно думати, що те, чого ми так боїмося, може стати реальністю. Однак наші власні дії спонукають до цього.

Не бажаючи цього, ревнива людина шукає докази, які не існують. Однак, якщо вона робитиме так і надалі, вона зрештою отримає саме те, чого боялася.

Те ж саме відбувається і в інших ситуаціях, наприклад, у школі.

Коли професор вважає, що студент провалить екзамен, він несвідомо вірить у це і діє таким чином, щоб гарантувати, що це стане реальністю.

Як бачимо, справдження думок цілком буває в негативних ситуаціях. Однак ефект Пігмаліона можна використовувати й позитивно.

як досягти справдження думок

Віра в те, що ви будете успішні в проекті або слова про те, що ви досягнете своєї мрії, можуть привести вас до справдження думок.

Немає нічого неможливого. Проте нашим життям частіше керує негатив, ніж позитив. Люди схильні стримувати нас. Тому ефект Пігмаліона має набагато більше негативних прикладів, ніж позитивних.

Ефект Пігмаліона і закон тяжіння

Насправді, ми можемо порівняти це справдження думок із законом тяжіння. Якщо ми будемо вважати, що колись щось отримаємо, одного дня це несподівано може стати реальністю.

Немає ніякої магії. І справа не в долі. Відповідь можна знайти в нашій зміні ставлення.

Наприклад, ми не поводимося з партнером, коли довіряємо йому, так, коли думаємо, що він зраджує нас з кимось іншим.

Наші дії прокладають шлях до фіналу, якого ми не можемо уникнути.

Однак ми часто не звертаємо на це уваги. Через це ми здивовані самими собою та рішеннями, які ми приймаємо щодо того, що сталося.

Ви колись опинялися в ситуації, коли ви притягуєте схожих людей? Ви можете вірити, що вам не щастить або що всі навколо вас погані.

Однак, можливо, ви забули про себе. Можливо, ви не зрозуміли, що підсвідомо у вас є сильна віра, яка змушує вас думати, що кожен брехун і невірний.

Наші думки і переконання дуже потужні. Однак усвідомлення цього може працювати на нашу користь.

Живіть тим, чим хочеться

Завдяки справдженню думок, ви можете жити життям, яким ви хочете жити. Насправді, це може статися в різних випадках, коли саме думки завдають вам болю.

Чому б не спробувати навпаки? Так, це вимагає багато зусиль. Звільнення від негативних думок і переконань може бути дуже втомливим завданням.

Однак це того варто. Подумайте про весь негатив, який ви привернули, і уявіть собі, як ви могли б перетворити його на щось позитивне.

Ми всі – архітектори власного життя.

Це може вас зацікавити ...
Висока самооцінка як ключ до щастя
Mejor con SaludLeerlo en Mejor con Salud
Висока самооцінка як ключ до щастя

Висока самооцінка є запорукою щастя, втім для її досягнення необхідно навчитися розставляти пріоритети, любити та цінувати себе.  • Vargas Castro, D. A., & Castro, D. A. V. (2016). Profecía autocumplida o los dos tiempos de la verdad. Desde El Jardín de Freud. https://doi.org/10.15446/djf.n16.58154
  • Porcar Raro, E., Gimeno Nácher, M. E., Balaguer Rodríguez, P., & Aledón Pitarch, B. (2013). El efecto Pigmalión, autoestima y rendimiento escolar. Fòrum de Recerca. https://doi.org/10.6035/ForumRecerca.2013.27
  • García, V. J. (2015). El efecto Pigmalión y su efecto transformador a través de las expectativas. Textos y Contextos.