Як нарешті змиритися з собою

Настав час змиритися з собою і припинити карати себе. Ми повинні навчитися бути щасливими з нашим тілом і нашим справжнім "Я", щоб припинити шкодити своїй самооцінці.
Як нарешті змиритися з собою

Останнє оновлення: 21 листопада, 2018

Я хочу змиритися з собою. Адже так сталося, що я заподіяла собі шкоду, дозволила собі керуватися такими незрозумілими думками, що перетворилася на свого найгіршого ворога.

Просто вийшовши на вулицю, ми потрапляємо під бомбардування цілою купою повідомлень, рекламних оголошень і плакатів, які говорять нам бути стрункішими, приховати зморшки, мати густіше волосся…

Що станеться, якщо у нас є зайві кілограми, глибокі зморшки та тонке волосся? Чи буде нам погано чи сумно через це? Чи буде нам навіть шкода себе?

Та хоча така реальність постає ​​перед нами, саме нам треба вирішити, чи це правда чи ні. Ми просто повинні подивитися на інші культури, щоб побачити, чи мають вони інші стандарти краси.

Чому ми наполегливо продовжуємо звеличувати те, що зміниться з часом, і чого насправді нереально і важко досягти?

Прірва досконалості

як змиритися з собою
Ми можемо вважати, що пошук досконалості, який суспільство нав’язує нам, у межах досяжності, але насправді це просто ніби діра, яку ми постійно поглиблюємо.

Немає кінця і немає виходу, тому що нас з усіх боків атакують повідомлення про вагу, зріст, красу, яким ми надто довіряємо.

Ми рухаємося між милим і потворним, добрим і поганим.

Здається, немає середини, це все або нічого.

Можливо, ми можемо прокинутися щасливими зранку. Щасливими від того, що бачимо в дзеркалі. Але те, що ми бачимо, коли виходимо з дому, та критика викликає смуток і розчарування.

Як правило, ми шукаємо схвалення всіх людей, бажаємо знайти своє місце, щоб решта суспільства нас прийняла.

Однак хоча те, що є унікальним та різним, може впадати в око, важливо навчитися не порівнювати себе з іншими.

  • Ми не можемо прикидатися, що у нас стрункі ноги, якщо насправді наші ноги набагато більші. Не приймаючи або відкидаючи правду, ви можете створити цикл страждань, який не доведе до добра.
  • Не претендуйте на те, чим ви не є. Не вважайте на 100% вірними суспільні стандарти того, що є прекрасним. Насправді ці стандарти з часом істотно змінилися.
  • Щоб побачити, що це правда, просто озирніться на минуле і на те якими були люди в ту епоху і як вони сприймали красу.

Змиритися з собою можливо

поради щоб змиритися з собою
Змиритися з собою справді можливо. Припиніть звинувачувати себе. Почніть бачити себе як добру, унікальну і сповнену хорошого людину.

Чи не правда, людина, яка не проти того, щоб бути собою, зазвичай захоплює нашу увагу? Будучи унікальною, вона виділяється. І вона боїться почути відмову. Її унікальність приваблює гідних людей.

Порівняння себе з іншими є жорстоким для нашої самооцінки, віри в те, що ми неповноцінні, нерівні…

Це спосіб заподіяти собі шкоду і не бути щасливими. Крім того, ми заслуговуємо на те, щоб насолоджуватися життям, не даючи собі постраждати від цих естетичних поглядів.

Примирення з собою не просто поверхневе, але й пов’язане з усіма переконаннями, які нас оточують, і багато з яких глибоко вкорінені в нашій свідомості.

Наприклад, нездатність сказати “ні” просто тому, що ми хочемо бути милими, або тому, що ми відчуваємо, що кохання означає, що ми повинні страждати.

Неправди занурюють нас в шкідливі стосунки. Вони змушують нас жити в ситуаціях, коли ми не почуваємося комфортно. Але суспільство навчило нас цього, і ми беремо це на віру.

яким чином змиритися з собою
Ми повинні навчитися сумніватися і відкрити очі на справжню реальність, а не ту, яку інші хочуть ідеалізувати та виставляти на показ.

Можна змиритися з собою. Розвіяти все, що ми вважали правдою, і що зробило наше життя таким важким.

Настав час звільнитися від цієї ваги, припинити звинувачувати себе, не бажати бути такими, як хтось інший.

Настав час подбати про своє внутрішнє сяйво.

Головне зображення люб’язно надано @ wikiHow.com  • Branden, N. (1995). Los seis pilares de la autoestima. Barcelona: Paidós.
  • Ferreras, E. (2007). La autoestima. Anales de Mecánica y Electricidad, 54–60.
  • Branden, N. (1989). Cómo mejorar su autoestima. Círculo de Lectores., 1–64. https://doi.org/10.1186/cc1474
  • San Martín, J. L., & Barra, E. (2013). Autoestima, apoyo social y satisfacción vital en adolescentes. Terapia Psicologica, 31(3), 287–291. https://doi.org/10.4067/S0718-48082013000300003
  • Antonio, P. J. (2000). Yo, Autoestima , Autoconcepto. Plan de Acción Tutorial: Gabes, 1, 288.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.