Як вивести воші природним шляхом

Жовтень 18, 2015

Усім дітям у школі або в дитячому садочку потрібна профілактика вошей. Якщо вже занадто пізно, і у вашої дитини вже є воші, їх можна позбутися природним шляхом. Ніхто не хоче й думати про вошей, але навіть найохайніша дитина може принести їх додому.

Школа, дитячий майданчик, ігрова зала, центр догляду за дітьми – лише деякі з місць, де дитина може підхопити вошей. Дізнайтеся, як позбутися вошей природно, вбити їх безпечно і без отрути. Якщо ваша дитина прийшла додому зі школи з вошами, вам не потрібно посипати її голову отрутою.

Деякі ліки від вошей досі містять в своєму складі отруту, які заборонена для використання в сільському господарстві. Більшість ліків проти вошей також займисті.

Майже всі з цих засобів можуть викликати жахливі проблеми, якщо ви використовуєте їх занадто довго, занадто часто або невідповідно до віку дитини.

Якщо ви все ж збираєтеся використати будь-який з цих засобів від вошей, принаймні прочитайте кожне слово в інструкції і чітко її виконуйте. Інший варіант – лікувати вошей природним шляхом. Прочитайте всю статтю перед тим, як починати будь-яке лікування натуральними засобами від вошей.

Убийте комах

Вошей можна вбити швидко, легко, недорого і безпечно за допомогою майонезу. Просто придбайте банку майонезу в продовольчій крамниці. Візьміть жменю (або декілька) майонезу і покрийте ним всю голову дитини, переконавшись, що ділянки за вухами і потилиця також вкриті.

Ви можете покрити голову шапочкою для душу, щоб майонез не капав та не заплямував меблі. Залиште на дві години, щоб воші задихнулися, а їхні яйця знищилися. Потім зніміть шапочку для душу і викиньте її. Вимийте руки з милом і волосся вашої дитини з шампунем. Ви можете мити волосся два або більше разів з шампунем, щоб воно було повністю чистим.

Якщо у вас немає майонезу, ви також можете використати вазелін і виконати ті самі інструкції. Однак майте на увазі, що цьому випадку єдиний спосіб позбутися від вазеліну у волоссі – дитяча олія. Повністю вичешіть волосся щіткою, щоб вичавити все, що тільки можливе. Потім вимийте волосся три рази з шампунем і гарячою водою.

За бажанням ви можете залишити вазелін на ніч, але робити це з майонезом досить небезпечно, адже він є токсичним, коли зберігається не в холодильнику: ваша дитина може почухати голову вночі, а потім покласти пальці в рот.

Якщо ви не вірите в те, що майонез або вазелін може задушити вошей, ви також можете зробити натуральний шампунь від вошей.

Додайте п’ять крапель ефірної олії чайного дерева, п’ять крапель ефірної олії розмарину, п’ять крапель ефірної олії лаванди, п’ять крапель ефірної олії м’яти і п’ять крапель ефірної олії евкаліпта до п’яти чайних ложок оливкової або кокосової олії.

Додайте невелику кількість звичайного шампуню до суміші і нанесіть її на голову. Залиште на годину під рушником або шапочкою для купання, яка має бути досить тісною, щоб засіб не стікав.

Промийте волосся і не використовуйте кондиціонер. Ви помітите, що волосся дуже легко розчісується після використання цієї жирної суміші.

Примітки:

  • 1) Немовля або дитина молодше 5 років може дихати повільніше або навіть затримувати дихання при безпосередньому контакті з олією м’яти або евкаліпта.
  • 2) Гіпертонія може посилитися через ефірну олію м’яти.
  • 3) М’ята або розмарин можуть бути шкідливим під час вагітності. Просто використовуйте рецепт без шкідливих олій.

Позбудьтеся яєць

Після миття ополосніть волосся і шкіру голови оцтом. Це дозволить послабити клей, який тримає яйця на волоссі. Промийте гарячою водою, але не дуже гарячою, щоб не обпекти шкіру дитини.

yabluchnyi-otset

Більшість яєць буде усунена під час промивання після полоскання оцтом. Тим не менш, вам все одно доведеться мати справу з яйцями, які залишаться.

Майонез не може вбити дуже молоді яйця, адже воші ще не народилися й не розвинулися настільки, щоб їм було потрібне повітря. Навіть якщо вдалося їх повбивати, школи та дитячі садки не дозволяють дітям повернутися, поки не будуть знищені яйця.

Розчешіть волосся звичайним гребінцем. Потім використайте гребінець, призначений спеціально для видалення вошей і їхніх яєць. Ви можете придбати його в аптеці, його можна знайти поряд з шампунями від вошей.

Перевірте волосся

Коли ви думаєте, що закінчили, зробіть хороше освітлення, щоб перевірити всю голову, коли вона висохне (яйця легше побачити в сухому волоссі). Яйця дуже малі і трохи блищать під певним кутом.

Зазвичай яйця знаходяться на стрижні волосся, при цьому найновіші сидять прямо на шкірі голови, а найстаріші – на відстані пари сантиметрів від неї.

Ви повинні ретельно перевірити волосся, ділянка за ділянкою, особливо навколо країв, на шиї та за вухами, хоча вони можуть бути де завгодно.

Якщо ви виявите яйця, ви можете видалити їх пальцями, розчесати гребенем або відрізати кожен волос, на якому є яйце. Не забудьте покласти кожне яйце або шматочок волосся в миску з оцтом або гарячою мильною водою з додаванням нашатирного спирту.

Знову промийте

Якщо ви бачите більше, ніж пару яєць, для чистки волосся ви можете використати оцтове обгортання. Намочіть рушник сумішшю з половини оцту і половини води, оберніть голову дитини рушником і залиште на годину. Нехай волосся висохне, а потім знову перевірте його на наявність яєць.

Брови і вії

Якщо яйця на віях або бровах, ви можете покрити їх вазеліном, що їм не зашкодить. Повторюйте цю процедуру чотири рази на день.

Перевірте знову

Вам доведеться щодня перевіряти волосся, щоб відшукати втрачені яйця, а також ті, які стали достатньо великими, щоб їх побачити неозброєним оком. Якщо яйце залишиться непоміченим, вилупиться воша, і ви повинні будете розпочати процес спочатку, тому що одна воша відкладає по вісім нових яєць на день.

Вас також можуть зацікавити