Як впливають фази місяця на самопочуття людини?

Як впливають фази місяця на самопочуття людини?
Як впливають фази місяця на самопочуття людини?

Останнє оновлення: 30 листопада, 2018

Усім відомо, що місяць є природним супутником Землі. Він не лише приваблює людей своїм неймовірним загадковим виглядом, але й породжує чимало різноманітних історій, легенд та вірувань.

Місяць настільки цікавить людей, що вони досі щосили намагаються дізнатися, як саме фази місяця впливають на самопочуття людини, та чому місячне сяйво часто викликає сомнамбулізм та розбурхує людську уяву.

Здавна заведено вважати, що місяць впливає на припливи та відпливи води в океані, проте цим його вплив не обмежується. Нещодавні дослідження довели, що місячне сяйво має здатність впливати й на поведінку людини. Саме тому можна зробити висновок, що наш настрій та навіть рішення безпосередньо залежать від певної фази місяця.

Вчені також вірять у те, що місяць впливає на якість сну людини. Особливо це стосується повні, адже саме ця фаза місяця дуже часто стає причиною розвитку розладів сну та безсоння. Під час повні чимало людей не можуть заснути впродовж кількох годин поспіль або прокидаються кілька разів за ніч.

Найпопулярніші легенди про фази місяця

Впродовж багатьох століть люди у всьому світі свято вірили у безпосередній вплив фаз місяця на поведінку людини. Деякі люди досі вважають, що місяць володіє настільки потужною енергією, що може навіть змінити хід їхнього життя.

Ще з античних часів люди вважали, що фази місяця впливають на урожай, поведінку тварин, емоції людей та навіть рівень води у водоймах.

На жаль, досі не існує чітких доказів того, що місяць справді має такий вагомий вплив на життя та поведінку всіх людей та предметів на планеті Земля. Втім, людей це не зупиняє, і вони продовжують вірити у залежність від фаз місяця.

Чимало людей навіть підлаштовують свої плани під фази місяця, сподіваючись таким чином притягнути до себе успіх.

Основні фази місяця та їхній вплив на поведінку людини

новий місяць впливає на поведінку людини

Новий місяць (молодик)

Ця фаза триває приблизно три дні. Дехто вірить, що саме цей період є найбільш сприятливим для очищення організму від токсинів та шкідливих відходів.

Люди вірять, що період нового місяця є чудовим часом для змін. Саме у цей час можна без вагань братися за втілення давньої мрії або розпочинати нову справу. До того ж молодик є сприятливим фактором не тільки для радикальних рішень, але й для відмови від шкідливих звичок.

Якщо ви вже довгий час мрієте змінити щось у своєму житті, найкраще зробити це саме під час нового місяця. Вірте чи ні, але новий місяць і справді сприяє детальному самоаналізу та пошуку внутрішньої гармонії.

Перша чверть

фази місяця: перша чверть

Під час цієї фази супутник видно тільки наполовину. Астрологи вважають, що перебування місяця у фазі першої чверті є символом здоров’я, життєдайності та успішності.

Якщо ви плануєте розпочати роботу над новим проектом, відкрити власну справу або просто почати займатися спортом, не зволікайте – саме перша чверть місяця є найбільш сприятливим для цього періодом.

Ця фаза місяця наповнює людину позитивною енергією, саме тому мрії та плани, які раніше здавалися нездійсненними, у цей період мають більше шансів на успішну реалізацію.

Дуже часто можна почути, що саме перша чверть місяця є найбільш сприятливим періодом для підстригання волосся. Якщо ви зміните зачіску у цей час, то волосся не лише ростиме значно швидше, але й матиме здоровий та блискучий вигляд.

Повний місяць (повня)

Під час цієї фази місяця можна спостерігати природний супутник Землі у всій його красі, адже він є повністю круглим та неймовірно виразним. З давніх часів люди вірили у те, що повний місяць має сильний вплив на їхню поведінку та вчинки. Тож не дивуйтеся, якщо у цей період ви відчуватимете різкі зміни настрою або апатію до всього, що відбувається навколо.

Утім, повню часто асоціюють не тільки з надміру збудженим станом та перепадами настрою, але й з новими досягненнями, багатством та успіхом. Астрологи кажуть, що у цей період чимало людей перетворюються на сновид через те, що місяць випромінює значно більше енергії, ніж зазвичай.

Спадний опуклий місяць

спадаючий опуклий місяць

Ця фаза місяця є символом “відмирання” небесного світила. Саме цей період є завершальним у циклі. Астрологи вірять у те, що саме фаза спадного опуклого місяця є найбільш сприятливою для прийняття важливих рішень та роздумів над новими проектами. Місяць у цій фазі має здатність забирати з собою всі проблеми, негаразди та негативні емоції.

Чотири найпопулярніші міфи про вплив фаз місяця на життя людини

1. Місяць впливає на здатність зачати дитину

Згідно з давніми віруваннями, найбільше шансів завагітніти жінка має у період повні. Вірте чи ні, але чимало людей досі вважають, що для зачаття дитини необхідно спати з відкритими фіранками, щоб світло повного місяця падало на пару під час статевого акту.

Заведено вважати, що саме місяць відповідає за здатність жінки стати мамою, тому пара повинна планувати вагітність, беручи до уваги певні фази місяця.

2. Під час повні посилюється пристрасть між закоханими

вплив фази місяця на стосунки пари

Є така теорія, що повня сприяє підвищенню чуттєвості та посиленню пристрасті між закоханими. Звісно, у цьому немає нічого дивного, адже місячне сяйво та повнолуння завжди вважали неймовірно романтичним явищем, споглядання якого зближує пару.

3. Одружуватися найкраще, коли місяць знаходиться у першій чверті

Згідно з популярними віруваннями, одруження у період першої чверті місяця є запорукою міцних та щасливих стосунків. Якщо ви хочете, щоб ваш шлюб був довгим та успішним, найкраще побратися саме під час цієї фази місяця.

Цей міф має досить просте пояснення: усі події, які відбуваються під час фази росту, позитивно впливають на життя людини та приносять їй тільки приємні емоції.

4. Вбивчий вплив “кривавого” місяця

кривавий місяць та вплив цієї фази місяця

Коли місяць має злегка червонувате забарвлення, дехто каже, що небесне світило наповнюється кров’ю. Згідно зі стародавніми віруваннями, у цей період енергія місяця є неймовірно небезпечною для людини, адже під час цієї фази місяця дуже важко стримати у собі негативні емоції, заздрість та ненависть.

Це може вас зацікавити ...
Чи може Місяць впливати на ваше життя
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Чи може Місяць впливати на ваше життя

Ви задавали собі питання, чи Місяць може вплинути на ваше життя? Ви коли-небудь зауважували, що Місячні цикли, зокрема, змінюють ваш характер і настрій?