10 природних засобів для лікування герпесу

Герпес з'являється у вигляді червоних пухирів або виразок на губах. Перш ніж ці пухирі стають видимими, людина може відчувати свербіж або печіння. 
10 природних засобів для лікування герпесу

Останнє оновлення: 27 листопада, 2018

Оральний герпес, також відомий, як звичайний герпес або пухир-лихоманка, викликаний вірусом, який, як правило, передається від однієї людини до іншої через поцілунки. Також можна заразитися при тісному контакті з кимось, хто страждає на цей недуг або через брудні предмети: бритву, помаду, рушник та інші.

Герпес з’являється у вигляді червоних пухирів або виразок на губах. Перш ніж ці пухирі стають видимими, людина може відчувати свербіж або печіння. Це є ознакою, що герпес на шляху до своєї появи.

Дослідження вказують на те, що майже кожен, хто досяг дорослого віку, у певний час страждав на герпес. Оскільки ця хвороба трапляється досить часто, то існує багато різних методів лікування, які можуть допомогти вам залікувати його чи навіть вилікувати.

Як природно лікувати герпес?

Ми зазвичай розуміємо, що герпес атакував наші губи, коли прокидаємось і бачимо цей неприємний пухир. Допомогти пережити цю неприємність та зробити герпес менш набридливим допоможуть певні поради.

До застосування будь-якого виду природного лікування, ми рекомендуємо очистити уражену ділянку антибактеріальним милом з водою, щоб тримати вірус локально.

Лікування часником

Лікування часником

Часник  є природним противірусним елементом, який ідеально підходить для боротьби з герпесом. Вам треба лише розрізати зубчик часнику навпіл та натирати ним уражену ділянку шкіри протягом декількох секунд.

Лікування молоком

Молоко має у своєму складі лізин –  компонент, що допомагає пригнічувати аргінін. Аргінін, у свою чергу – це амінокислота, яка відповідає за порожнину рота та викликає прояви герпесу. Таким чином, ви можете прискорити процес затвердіння герпесу, лікуючи його молоком. Просто опустіть ватний тампон в молоко та втирайте ним пухлину.

Лікування льодом

Лікування льодом

Як тільки ви починаєте відчувати свербіж або припухлість навколо ваших губ, ми рекомендуємо використати кубик льоду, загорнутий у рушник на декілька хвилин.

Лікування чорним чаєм

Щоб полегшити біль, який пов’язаний із виникненням герпесу та прискорити процес затвердіння, можна застосувати компрес із чорного чаю на уражену ділянку.

Лікування помідором та алое вера

Лікування помідором та алое вера

Один раз очистіть уражену ділянку, а потім нанесіть на герпес трохи томатної целюлози. Дозвольте їй підсохнути та через декілька хвилин нанесіть алое вера. Це допоможе пухирю висохнути.

Лікування лимонним соком

Лимони є природними дезінфікувальними засобами та антисептиками, тобто вони добре підходять для боротьби з вірусами, особливо з герпесом. Для лікування лимоном, просто нанесіть 4 краплі лимонного соку на герпес 3 рази на день.

Лікування йогуртом

Лікування йогуртом

Йогурт  містить у своєму складі речовину, яка природно усуває вірус герпесу та очищає уражену ділянку. Ми рекомендуємо їсти йогурт протягом усього часу, коли ви страждаєте на активний прояв недугу, а також мастити ним безпосередньо подразнення. Використовувати його бажано охолодженим.

Лікування зеленим помідором

Змішайте серединку зеленого помідора зі столовою ложкою харчової соди. Потім нанесіть цю суміш на уражену ділянку ватним тампоном.

Лікування медом

лікувальні властивості меду

Змішайте одну чайну ложку чистого меду з невеликою кількістю оцту. Нанесіть на шкіру, уражену вірусом герпесу та повторюйте цю процедуру тричі на день.

Лікування сіллю

Подрібніть  сіль та нанесіть цей порошок на постраждалу ділянку ватним тампоном. Бажано використовувати від 2-х до 3-х разів на день.

Рекомендації для отримання найкращих результатів

Природно лікуючи герпес, ви повинні мати на увазі, що є певні гігієнічні звички, які можуть допомогти позбавитись від вірусу взагалі. А отже, й уникнути необхідності мати справу з цією проблемою в майбутньому.

  • Якщо ви хочете, щоб герпес швидко зник, потрібно очищувати його кожного дня.
  • Уникайте дії прямих сонячних променів.
  • Не знімайте мертву шкіру з герпесу, доки він не підсохне. Усе саме пройде, коли вірус зникне.
  • Після того, як ви закінчили лікування, потрібно викинути будь-які продукти або елементи, які були в контакті з раною: зубні щітки, бритви, декоративна косметика та інше.
  • Припиніть вживати продукти з аргініном. Ця амінокислота має вирішальне значення для обміну речовин вірусу герпесу, це дозволить йому довше жити у вашому тілі. Ось деякі харчові продукти з дуже високим рівнем аргініну: шоколад, газовані напої, горох, арахіс, волоські горіхи, желатин та пиво.Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.