7 трав, які допоможуть схуднути

Якщо ви шукаєте спосіб пришвидшити свій план схуднення, спробуйте ці 7 трав, які допомагають втрачати вагу!
7 трав, які допоможуть схуднути

Останнє оновлення: 23 листопада, 2018

Одна з найкорисніших властивостей зеленого чаю – це його здатність очищувати організм від токсинів. Саме це робить його чудовим засобом для виведення надлишкової води та рідин з організму. Для досягнення кращих результатів ми радимо вам не лише вживати нижче згадані трави, а й правильно харчуватися, займатися спортом та випивати щонайменше 2 літри води в день. Якщо ви постійно займаєтеся спортом, дотримуєтеся здорового режиму харчування, але все одно не можете схуднути, знайте: не ви одні зіштовхнулися з цією проблемою. Багато людей не можуть відмовити собі в задоволенні перекусити в обід або просто від природи мають повільний метаболізм. Незалежно від того, наскільки сувора ваша дієта, ви можете спробувати додавати різні трави до їжі. Це допоможе приборкати відчуття голоду, спалити жир, наповнить вас енергією і ви незабаром помітите, що відродились мов фенікс із попелу. Якщо ви шукаєте спосіб пришвидшити свій план схуднення, спробуйте ці 7 трав, які допомагають втрачати вагу!

Зелений чай

Ви вже знаєте його, як невід’ємну складову багатьох методів схуднення та обов’язковий пункт дієт. Причина в тому, що в зеленому чаї містяться складники, які ідеально підходять для схуднення. Серед них – натуральні мінерали та катехін. Катехін – це антиоксидант, який відповідає за швидкий метаболізм та спалення жиру. Крім того, у чаї міститься багато таких мінералів, як калій та магній, які є чудовими сечогінними засобами і можуть допомогти вам вивести з організму зайву воду.

Американський журнал дієтичного харчування провів дослідження, під час якого учасники основної групи протягом декількох місяців щодня випивали по 690 міліграмів зеленого чаю. Результати засвідчили, що учасники експерименту, які пили чай, втрачали більше ваги, ніж ті, які не пили цього напою.

Хвощ

хвощ серед цілющих трав

Хвощ – це неймовірна трава, яку обов’язково потрібно включити до раціону для схуднення. Він відомий своїми корисними властивостями, адже допомагає вивести з організму зайву рідину та очищує його. Сам по собі хвощ не спалює жир.  Але якщо ви додасте його до свого раціону харчування, він очистить організм, а це, в свою чергу, допоможе запобігти виникненню целюліту та боротися з подальшим накопиченням жирових відкладень.

Барбарис

Барбарис відомий своєю здатністю знижувати рівень стресу. Це може допомогти вам уникнути зайвих перекусів, які досить часто стають однією з причин зайвих кілограмів. Ця рослина також відома тим, що покращує травлення та пришвидшує метаболізм.

Артишок

артишок серед цілющих трав

Артишоки – це не лише смачний продукт, який варто додати до вашого раціону харчування. Вони ще й володіють сечогінними властивостями і, завдяки цьому, допомагають виводити з організму токсини та зайву рідину. Листя артишоку багате на магній, кальцій, залізо та калій. Ваша травна система та метаболізм лише подякують вам, якщо ви перекусите артишоком, при цьому ви відчуєте неймовірну ситність.

Береза

Для стимулювання діяльності нирок, виведення токсинів та зайвої рідини з організму, обов’язково включіть березу до свого раціону харчування. Для того, щоб схуднути, вам неодмінно варто скористатися гіполемічними та гідроалкогольними властивостями берези. Завдяки своїм протизапальним властивостям, береза стимулює вироблення печінкою жовчі, а це покращує її функціонування.

Фукус

фукус серед цілющих трав

Фукус, який належить до морських водоростей, багатий на йод, білки і комплекс вітамінів В. Він також містить мінерали, такі як залізо, магній та фосфор. Високий вміст йоду стимулює діяльність щитовидної залози, а це пришвидшує процес спалювання жиру. Вам не потрібно вживати фукус щодня, але його завжди треба споживати свіжим, адже з часом його властивості втрачають силу. Можете випити чашку чаю з фукусу перед прийомом їжі, так ви відчуватимете себе більш ситим.

Мате

Ця трава відома своїми термогенними властивостями, її часто використовують як добавку при схудненні. Крім того, чай мате допоможе вам втамувати голод на досить тривалий час.

Останні поради

  • Для максимального ефекту від цих трав, ми рекомендуємо вживати їх у вигляді настоїв або чаїв.
  • В жодному разі не пийте їх частіше, ніж раз на добу, оскільки ці трави можуть спричинити несподівані побічні ефекти.
  • Для того, щоб максимально використовувати корисні властивості трав, не тільки вживайте їх, а ще й завжди правильно харчуйтеся, постійно займайтеся спортом та випивайте щонайменше 2 літри води в день.
  • Якщо ви хворієте на діабет, гіпертонію, перебуваєте у стані вагітності або постійно приймаєте якісь ліки, перед вживанням цих трав рекомендовано звернутися до лікаря за консультацією, адже вони можуть спричиняти виникнення побічних ефектів.


  • Abdul G Dulloo, Claudette Duret, Dorothée Rohrer, Lucien Girardier, Nouri Mensi, Marc Fathi, Philippe Chantre, Jacques Vandermander; Efficacy of a green tea extract rich in catechin polyphenols and caffeine in increasing 24-h energy expenditure and fat oxidation in humans, The American Journal of Clinical Nutrition, Volume 70, Issue 6, 1 December 1999, Pages 1040–1045, https://doi.org/10.1093/ajcn/70.6.1040

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.