8 порад, щоб підтягнути живіт

Для того щоб позбутися зайвих кілограмів на вашому животі, не обов'язково виснажувати себя тренуваннями в спортивному залі. Є кілька дієвих порад, які допоможуть підтягнути ваш живіт
8 порад, щоб підтягнути живіт

Останнє оновлення: 18 листопада, 2018

Здоров’я і зовнішній вигляд є важливими для більшості людей, незважаючи на те, якої вони статі чи віку. Це стосується і надмірної ваги або просто декількох зайвих кілограмів, які так помітні навколо талії, особливо на животі, які до того ж не надто гарно виглядають з деякими видами одягу. Саме тому ми дамо вам вісім порад, які допоможуть підтягнути ваш живіт.

Пийте багато води, щоб ваш живіт став підтягнутим

Вода – дуже ефективний метод для боротьби з зайвими кілограмами, бо вживання достатньої кількості води допомогає усунути велику кількість токсинів. А також допомагає позбавитися жиру, який накопичується в деяких ділянках вашого тіла – особливо на животі. До того ж ваше тіло матиме достатню кількість води для того, щоб всі його частини працювали належним чином.

ПРИМІТКА: Не пийте занадто багато цієї рідини. Пийте щонайбільше 8 склянок в день (буде достатньо і 6).

Їжте харчові добавки

Ваш щоденний раціон повинен містити в собі харчові добавки. Вони повинні бути природними, переважно фрукти та овочі, тому що вони мають багато вітамінів. Ви повинні обирати ті, які мають вітаміни С і В, які використовуються в багато разів частіше і тому повинні постійно поповнюватись. Ви можете знайти вітамін B в молочних продуктах, рибі, зернових, яйцях і т.д. Джерелами вітаміну С є такі продукти, як: цитрусові, капуста, брокколі, шпинат, червоний перець.

Їжте фрукти на голодний шлунок

Фрукти допоможуть мати гарний живіт

Вживання фруктів перед сніданком є дуже важливим для здоров’я всіх органів у вашому організмі, тому що вони мають величезний вплив на лімфатичну систему, що дозволяє видаляти токсини і жир, які знаходяться в організмі, запобігти запаленню, болю і набридливому целюліту, який може з’являтися в різних ділянках вашого тіла.

Їжте салати

Салати мають багато поживних речовин і є дуже корисними. Ви повинні їсти їх на обід і вечерю для того, щоб отримати користь від них, так як вони є дуже важливими для підтримки нормальної ваги, оскільки не мають багато калорій. Ці салати мають бути із зеленими овочами, такими як: капуста, шпинат, селера, огірок і авокадо.

Їжте легкі закуски

Важливо їсти щось маленькими порціями кожні дві години, тому що ви повинні тримати рівень цукру в крові на певному рівні. Майте на увазі, що ці маленькі закуски не повинні бути чимось, крім фруктів чи зернових, іншими словами – чимось корисним.

Величезною помилкою, яку робить більшість людей, що хочуть скинути вагу, є повна відмова від їжі впродовж багатьох годин, що може знизити ваш рівень цукру в крові. Це викличе стрес, збільшення ваги, і в значній мірі ослабить імунну систему. А також може викликати занепокоєння, яке змусить вас зірватися і їсти занадто багато.

Уникайте солодощів

Надзвичайно важливо уникати будь-якого роду солодощів і продуктів випічки. Ми також рекомендуємо підсолоджувати напої стевією, тому що це повністю натуральний продукт, який не зашкодить вашому здоров’ю. Ви також можете використовувати мед, але діабетикам не можна його вживати.

Регулярно робіть фізичні вправи

Катання на велосипеді

Дуже важливо робити деякі види вправ регулярно, особливо ті, що роблять живіт підтягнутим. Це може бути ходьба протягом тридцяти хвилин, плавання, танці або їзда на велосипеді, тому що вони спалюють жир і поліпшують циркуляцію крові.

Збільшіть споживання зерна

Часте вживання бобових може сприяти належному функціонуванню вашого кишечника, тому що це попередить запори, завдяки великій кількості клітковини і карбогідратів.  • Popkin BM, D’Anci KE, Rosenberg IH. Water, hydration, and health. Nutr Rev. 2010;68(8):439-458. doi:10.1111/j.1753-4887.2010.00304.x
  • Jeong JN. Effect of Pre-meal Water Consumption on Energy Intake and Satiety in Non-obese Young Adults. Clin Nutr Res. 2018 Oct;7(4):291-296
  • Rynders CA, Thomas EA, Zaman A, Pan Z, Catenacci VA, Melanson EL. Effectiveness of Intermittent Fasting and Time-Restricted Feeding Compared to Continuous Energy Restriction for Weight Loss. Nutrients. 2019 Oct 14;11(10):2442.
  • Warburton DE, Nicol CW, Bredin SS. Health benefits of physical activity: the evidence. CMAJ. 2006;174(6):801-809. doi:10.1503/cmaj.051351
  • Polak R, Phillips EM, Campbell A. Legumes: Health Benefits and Culinary Approaches to Increase Intake. Clin Diabetes. 2015;33(4):198-205. doi:10.2337/diaclin.33.4.198

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.