Амебіаз: лікування природними засобами вдома

Амебіаз можна отримати повітряно-крапельним шляхом або через їжу, тому є необхідним посилити санітарні заходи. Читайте далі, як це зробити!
Амебіаз: лікування природними засобами вдома

Останнє оновлення: 17 грудня, 2018

Амебіаз – це паразитарне захворювання товстого кишківника. Це одне з багатьох захворювань, від якого страждають люди у природних зонах з помірним кліматом, але воно також дуже часто трапляється в жарких місцях. Особиста та громадська гігієна можуть значно зменшити захворюваність.

У цій статті ми розповімо вам про цю хворобу і надамо вам неймовірні природні ліки проти амебіазу, які допоможуть вам боротися з симптомами.

Амебіаз: симптоми

Будь-яка інфекція, викликана організмами, які є наслідком амебної дизентерії, називається амебіазом. Проте це називається так лише тоді, коли є симптоми, особливо діарея. Багато людей інфіковані, але не знають про це, тому що немає симптомів.

Коли мікроорганізми провокують серйозну кишкову хворобу, у людини з’являються крововиливи, судоми та кольки. Її екскременти містять гній, слиз та кров. У результаті діареї також виникають слабкість, втрата ваги та анемія.

Хвора людина може мати лихоманку та швидкий пульс. У більшості випадків діарея та інші симптоми є доброякісними, хоча вони є стійкими і можуть підірвати здоров’я.

Іноді, однак, єдиним симптомом є різкий біль в животі.

Справжня природа інфекції легко визначається за допомогою аналізу фекальних речовин. Це дозволить виявити, чи є активні амеби або кісти.

Причини появи амебіазу

причини появи амебіазу

Специфічною причиною амебної дизентерії є мікроорганізм, який називається Дизентерійна амеба. Цей організм поширюється по всьому тілу через кал і передається іншим людям, коли він є в їжі або воді. Він вражає слизові оболонки кишківника, особливо товстого.

Це викликає виразку шлунка з великим або незначним погіршенням мембрани та крововтратою. Анемія та слабкість з’являються не тільки через втрату крові, але також через те, що амеби споживають багато червоних кров’яних тілець.

Найбільш поширеним ускладненням є амебіачний абсцес печінки. Зазвичай буває лише один, але їх також може бути багато.

Амебіаз може тривати багато років, навіть ціле життя, якщо правильно його не вилікувати. Рідко хронічні хвороби самі по собі бувають фатальними.

У багатьох людей слабшає організм, що змушує їх стати жертвами іншої хвороби.

Природні ліки проти амебіазу

Орегано

орегано

Орегано має протизапальні, травні та цілющі властивості. Тому він може бути корисним для контролю симптомів амебіазу, таких як діарея. Він також заспокоює судоми і зменшує подразнення кишківника.

Інгредієнти

 • 1 столова ложка орегано
 • 1 склянка води

Напрямки

 • Закип’ятіть воду.
 • Коли закипить, зніміть з вогню, додайте орегано і дайте постояти 5 хвилин.
 • Вживайте 3 рази на день за 20 хвилин до їди.

Гарбузове насіння

гарбузове насіння

Завдяки антипаразитичним, очищувальним властивостям та бета-каротину цей препарат є великою перевагою під час лікування амебіазу. Адже він регулює слиз в травній системі і зменшує подразнення від діареї.

Гарбузове насіння також багате вітамінами, мінералами та амінокислотами, підвищує енергію та знижує загальне нездужання.

Інгредієнти

Напрямки

 • Закип’ятіть воду.
 • Після кипіння зніміть з вогню і дайте охолонути.
 • Перелийте воду в блендер та додайте туди гарбузове насіння і добре перемішайте.
 • Пийте натщесерце щодня.

Куркума

куркума

Завдяки антисептичним, антибактеріальним, протизапальним та антиоксидантним властивостям куркума є прекрасним засобом для лікування амебіазу. Вона позбавляє від паразитів і захищає кишківник.

Інгредієнти

 • 1 чайна ложка куркуми
 • 1/4 чайної ложки солі
 • 1 склянка окропу

Інструкція

 • Додайте куркуму до кип’яченої води.
 • Добре перемішайте і нехай охолоне протягом 5 хвилин.
 • Пийте щодня натщесерце.

Часник

часник

Через антипаразитарні та антибіотичні властивості часнику, це ще один відмінний засіб для лікування амебіазу. Він допомагає контролювати паразитів і не дозволяє їм повернутися.

Інгредієнти

Інструкція

 • Поріжте часник, покладіть у воду і кип’ятіть.
 • Коли закипить, зніміть з вогню і дайте охолонути протягом 20 хвилин.
 • Пийте суміш натщесерце протягом тижня.

Необхідно враховувати, що ця паразитарна хвороба може виникнути в будь-якому віці. Ось чому важливо дуже пильно дивитися за дітьми, коли вони виходять на вулицю погратись і торкаються брудних речей. Важливо також добре мити фрукти та овочі, перш ніж їх їсти.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.