Кубинці створили вакцину проти раку

17 Січня, 2019
Однією з основних переваг нових відносин між Кубою і США буде нова вакцина проти раку легень, яку розробили і випробували кубинські лікарі.

Ви пам’ятаєте, коли вакцина проти раку була науковою фантастикою? Кожного дня ми наближаємося до досягнення цієї мети. Найкращі у світі вчені зосереджують свої зусилля на викоріненні цієї руйнівної хвороби.

Кожна країна на землі ділиться своїми ресурсами, щоб знайти ліки проти цієї хвороби. Найкращі уми в світі працюють над тим, щоб досягти цієї мети.

Відносини між Сполученими Штатами та Кубою є доказом цього. Пролунала дивовижна звістка про нову угоду між США та Кубою.

Дві країни домовилися обмінюватися інформацією, щоб створити першу вакцину проти раку легенів, яку успішно розробили кубинські лікарі.

Проте це не профілактика і не повне одужання. Це уповільнення розвитку таким чином, що захворювання переходить у хронічну форму, а не смертельну.

Дізнатись більше: 5 рідкісних ознак раку грудей

Це зробило б хіміотерапію і променеву терапію непотрібними. Таким чином, можна було б уникнути багато страждань. З ним найважче мати справу, хоча вони стали більш терпимими завдяки розвитку науки й нових партнерських відносин.

Дивовижна нова вакцина проти раку легенів

лікар тримає легені в руках
За словами директора проекту Фернандо Равсберга, вакцина дає багато нових переваг.

Усі пухлини мають певну спільну рису. Вони містять молекулу, яка важлива для їхнього росту. Вакцина працює проти неї, запобігаючи подальшому розвитку раку.

Вакцинація поліпшить якість життя тих, хто страждає на цю хворобу. Той, хто колись страждав на рак, прямо або побічно, знає, наскільки це важливо.

Коли хвороба досягає просунутої стадії, якість життя погіршується в геометричній прогресії. Настільки, що деякі люди вважають за краще припинити лікування.

Куба вже надає своїм громадянам доступ до вакцини. Однак для іноземців все складніше через політику, але люди з інших країн все ж можуть отримати це лікування.

Перший крок – зв’язатися з Servimed, щоб потрапити до системи охорони здоров’я Куби.

Перша у світі вакцина проти раку

жінка з блакитною хусткою на голові
Попри ускладнення, пов’язані з відносинами з Кубою, вакцина вже доступна в Перу та Парагваї.

Європа також використовує її в кількох клінічних випробуваннях, хоча це дійсно дорого. Крім того, це затримує наявність вакцини в цьому регіоні на 3-4 роки. До того ж, кубинські лікарі шукають іноземних інвесторів.

Заради цього Куба відновила відносини з іншими світовими державами.

Читайте також: Таблетка для виявлення раку грудей

Ейнар Бланко з кубинського Центру молекулярної імунології (ЦМІ) стверджує, що це буде набагато простіше завдяки новим законам щодо іноземних інвестицій на Кубі.

Новий закон дозволяє ЦMI підписувати угоди з партнерами в інших країнах. Контракти можуть бути видані на будь-якій стадії: дослідження, виробництво та продаж.

Вони також матимуть доступ до зони вільної торгівлі в Маріелі – величезному порту, який має займатися промисловим розвитком на острові.

Промінь надії – перша вакцина проти раку

Доступність такого лікування суттєво вплине на життя тисяч людей.

Річ не тільки в тому, щоб залишитися в живих, йдеться про підтримку гідного життя, проходження через труднощі, з якими стикаються люди з хронічним захворюванням. Якість життя після того, як діагностують рак, часто жахлива.

вакцина

Перша вакцина проти раку стане джерелом натхнення для багатьох.

Вчені зможуть розробити аналогічні ліки для інших органів, виконавши ті ж процедури, які виконали для створення вакцини проти раку легень. Лікарі відреагували на новину з ентузіазмом.

Пам’ятайте, що за оцінками, 40% людей схильні до ризику розвитку деяких форм раку протягом життя.

Оскільки рак є причиною №1 смертності в світі, зрозуміла розчарованість лікарів і пацієнтів. Проте ця нова вакцина проти раку легенів – наче ковток свіжого повітря.

  • Petit T., Dufour P., Tannock I. (2011). A critical evaluation of the role of aromatase inhibitors as adjuvant therapy for postmenopausal women with breast cancer. Endocr. Relat. Cancer.
  • Mazzucco A., Santoro E., DeSoto M., Hong Lee J. (2009). Hormone Therapy and Menopause. National Research Center for Women & Families.