Шкідливі наслідки скарження

Негативне ставлення може мати наслідки для вашого здоров’я і для оточення. Дізнайтеся про шкідливі наслідки скарження і внесіть зміни!
Шкідливі наслідки скарження

Останнє оновлення: 08 лютого, 2019

Здоров’я є одним із найважливіших чинників для щасливого і повноцінного життя. Але воно нестабільне, бо на нього вливає чимало чинників. Це пояснюється тим, що будь-яка дія, чи то проста, чи складна, може сильно вплинути на ваше здоров’я. Наприклад, є навіть наслідки скарження.

Як не дивно, скарги на людей навколо вас впливають і на ваше здоров’я, і на їхнє. Отже, є багато шкідливих наслідків такої поведінки.

Деякі люди зазвичай скаржаться, навіть не знаючи про це. Вони роблять це через звичку. Інші роблять це спеціально. У будь-якому випадку, скарги – це метод катування негативом інших людей.

Звичка, яка впливає на ваше здоров’я

Є багато звичок, які не є здоровими для вашого організму. Серед них зловживання тютюном і алкоголем, малорухливий спосіб життя.

Усі ці звички є токсичними для вашого здоров’я. Однак є звички, які такими не вважають.

Одна з них – скарження. Це можна пояснити тим, що є численні шкідливі наслідки скарження.

Це може здатися неправдивим, але перебування в постійному стані негативу та проширення його на інших не просто дискомфортно для оточення. Це також дискомфортно і для вас.

Шкідливі наслідки скарження для мозку

наслідки скарження для мозку
Ваш мозок зберігає інформацію, думки, дані та твердження. На жаль, він не відрізняє хороше від поганого. Як наслідок, частіше відбуваються повторювані дії, які часто є негативними.

Перебування в постійному стані негативу впливає на головний орган нервової системи, а ви навіть не помічаєте цього.

Він поступово звикає до таких думок. Вони найпершими виникають у найближчому майбутньому.

Робота мозку

Мозок складається з декількох синапсів (нейронних зв’язків), які відповідають за перенесення інформації. Вони активізуються в момент, коли у вас виникає думка або ідея. Їм допомагає електричний імпульс.

  • З плином часу і збором інформації ваші синапси зміцнюються.
  • Коли ми постійно маємо негативні думки, наш мозок переформатується.

Зрештою ці ідеї стають дуже поширеними й легкими для доступу під час наступних нейронних рефлексів.

З першого погляду скаржитися – це ніби знищувати себе зсередини. Інакше кажучи, це погіршує здоров’я вашого тіла.

Побічні наслідки для здоров’я

наслідки скарження для здоров'я
Центральна нервова система не єдина, на яку впливають негативні установки. Інші ділянки тіла змінюються через цю погану звичку.

Такі ділянки, як серце і травна система, страждають від наслідків скарження. Це збільшує ймовірність ризику від таких захворювань, як діабет, ожиріння або високий кров’яний тиск.

Загалом, це також впливає на імунну систему, якщо ви постійно скаржитеся. Ці проблеми пов’язані з кортизолом. Це гормон, який вивільняється наднирковими залозами під час стресових моментів.

Коли він виробляється в надлишку, порушується робота імунної системи. Коли це відбувається, починають виникати проблеми.

Наслідки оточення себе негативними людьми

Багато людей постійно критикують інших. Це стосується від суспільства загалом до простих речей, як от одяг, який ви носите. Критика не погана як така, якщо вона спрямована на те, щоб допомогти вам розвиватися.

Однак негатив і критика йдуть рука об руку. Вони формують звичку, яка не приносить нічого доброго.

Скарження не єдине, що відповідає за зрив вашого здоров’я. Оточення себе негативними людьми також з цим пов’язано.

Скарги та смуток змішуються в мозку більшості людей. Мозок намагається асимілювати свою діяльність і зміцнити її, щоб «поставити все на своє місце».

Це стосується випадків, коли ви не виявляєте зацікавленості в ситуації. Головний орган вашої нервової системи через емпатію шукає причину суму і скарг.

Однак це не відбувається лише з негативом. Щастям також можна ділитися, щоб дати хороші відчуття.

Почуття та емоції

негативні наслідки скарження
Люди – сентиментальні та емоційні істоти. Тому неможливо уникнути смутку, меланхолії або тривоги. Однак найкраще знайти баланс між ними.

Кожен крок повинен бути поступовим, зваженим і зрілим. Якщо ви перебуваєте в періоді смутку, вам потрібно перебороти наслідки скарження і жити далі.

Водночас, чудова альтернатива – вийти з дому без бажання завдавати комусь болю. Зробіть все можливе, щоб ваше життя було якомога більш позитивним. Ваше тіло буде вдячне вам за це.  • Segura, M. S., García, R. M. G., Padrón, Y. C., & Abraham, C. M. (2007). Estrés y sistema inmune. Revista Cubana de Hematologia, Inmunologia y Hemoterapia.
  • Odeón, M. M., Maidana, S. S., & Romera, S. A. (2015). RELACIÓN ENTRE EL ESTRÉS Y EL SISTEMA INMUNE. Revista de La Facultad de Ciencias Exacta, Quimicas y Naturales.
  • Cassano, P., & Argibay, P. (2010). Depresion y neuroplasticidad. Interaccion de los sistemas nervioso, endocrino e inmune. Medicina. https://doi.org/10.1080/10241220500106747

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.