Цінуйте людей зараз, а не коли втратите

10 Січня, 2019
На скільки часто ви замислюєтесь над тим, чи достатньо часу приділяєте своїм рідним, друзям та близьким вам людям? Насправді, це дуже важлива тема, адже як наше життя так і їх, воно не вічне.

Замість того, щоб сумувати за людьми або речами, яких і які ми втратили, нам потрібно навчитися насолоджуватися і цінувати людей в цей момент, поки вони все ще з нами. Протягом всього життя ми втрачаємо багатьох близьких, цінуйте час проведений разом з ними.

Ми маємо на увазі не тільки смерть, оскільки ми попрощалися з багатьма важливими людьми, з якими наші шляхи перетнулися, і з якихось причин вони пішли далі й вже не є частиною нашого сьогодення.

Втрачаючи когось, ви проходите через період часу, коли ви прокручуєте в голові минуле, щоб спробувати знайти причину того, що сталося. Шлях, яким ми йдемо через цей процес і висновки, які ми робимо, допоможуть нам подивитися в майбутнє.

Ми запрошуємо вас трохи поміркувати про це.

Втрата не завжди дає можливість легко “рухатися далі”

цінуйте плин часу

На нашому сайті ми часто згадуємо про необхідність легко рухатися далі. Залишаючи позаду складні стосунки, ви можете почуватися більш нещасними, ніж урівноваженими.

А зараз, є щось так само важливе, як залишати позаду те, що болить. Це – знати, як запропонувати найкраще у собі людям, яких ми любимо, “тут і зараз”, не чекати на завтра і нічого не пропускати в житті.

Читайте також: Як подолати смуток? 4 поради

Соціум базується на принципах швидкості і крихкості стосунків. Ми хочемо все і ми хочемо все зараз. Ми не завжди терпимо розчарування, відповідь “ні” або коли якісь речі інакші, ніж ми очікували.

  • В останні роки, з’явився цікавий громадський рух, який називають “Повільним”, він підкреслює важливість уповільнення та дозволу собі жити у наших стосунках повніше, цінуючи основні та прості речі в житті.
  • Зосередження на роботі, необхідність поліпшення, здобуток і накопичення речей – усе це змушує нас забути про цінності найчистішої любові і істотну частина наших особистих стосунків.
  • Якщо ми будемо далі вести такий спосіб життя, ми врешті-решт втратимо все, що дійсно вважаємо важливим. І все, що ти втратиш, перетвориться на рану, яку ви будете вічно носити у своєму серці.
жінка і птаха

  • Поспіх – найбільший ворог повній свідомості. Це ставлення до життя, яке утримує вас від уповільнення і цінування всього, що ви маєте навколо, включно з важливими людьми у житті.
  • Міцні зв’язки підкріплюються щирими проявами любові, взаємності і визнання. Якщо люди навколо вас не відчувають цього, то ви ризикуєте втратити їх. Стосунки потрібно живити і доглядати. Це варто того, щоб пригальмувати і подивитися на те, що перед вами.

Треба жити, усвідомлюючи, що саме важливо

Це може здатися очевидним, але не кожен здатний визначити пріоритети в своєму житті та вирішити, що важливо, а що ні.

Ми всі знаємо, що робочі зобов’язання мають важливе значення для підтримки сім’ї та гідного життя. Але іноді ми можемо встановити планку дуже високо або занадто низько, що дозволяє стресу і тиску впливати на здоров’я та стосунки.

Рекомендуємо прочитати: Слова, які зцілюють: спробуйте!

  • Життя – це вміння зберігати рівновагу і бути в змозі зосередити свою увагу, інтереси і мотивацію на речах, які збагачують життя не матеріально, а емоційно.
  • Немає потреби думати: “жити так, ніби завтра не настане” або “обіймати своїх дітей так сильно, ніби це останній раз, коли ви їх бачите.” Ми не можемо стати жертвою цих фаталістичних думок, потрібно просто дозволити собі насолоджуватися теперішнім в максимально можливо.
  • Будь-яку втрату ми переживаємо через страждання. Навіть коли розлучення необхідне, ми проходимо через якийсь час інтроспекції, під час якої ми зцілюємо багато ран. Так, для того, щоб запобігти таким ситуаціям, ми повинні бути підготовлені.
  • Ми маємо розуміти, що ніщо в цьому житті не вічне. Ми лише пасажири у світі невизначеності.
  • Тепер, якщо існування – це щось, що жорстоко розподіляє нещастя, варто скористатися тим, чим ви можете керувати. Якщо ви любите когось, піклуйтеся про них і виявляйте їм свої почуття, тоді вони завжди будуть біля вас.

Читайте також: 6 кроків, щоб вилікувати емоційні шрами дитинства

цінуйте дружбу

Цінуйте кожну мить

Ми говоримо не тільки про романтичні стосунки. Усі зв’язки потребують турботи та уваги: пропонуйте дітям увагу, турботу і повагу, тоді вони будуть на вашому боці, коли подорослішають.

Робіть те саме з друзями та іншими членами сім’ї.

Якщо ви любите когось, цінуйте їх поки вони у вас є. В іншому випадку ви будете шкодувати, що не робили цього, якщо ви втратите їх або вони вирішать залишити вас.