Як очистити свій організм від накопиченої солі

· Вересень 29, 2015
А чи знали ви, що не лише вживання великої кількості чистої води протягом дня, але й петрушка може сприяти активізації детоксикаційної функції нирок? Нирки відповідають за фільтрацію та виведення надлишкової солі з організму.

Сіль є однією з найпоширеніших спецій у всьому світу, і цінується вона за саме смак, який вона надає нашим стравам. Але дослідження останніх років показали, що ця спеція може стати причиною серйозних проблем та мати негативні наслідки для здоров’я людини, і найбільш тривожним є те, що люди, як правило, їдять її занадто багато.Правдою залишається той факт, що наш організм дійсно потребує солі, або натрію, для того, щоб функціонувати належним чином, та це не означає, що ви повинні вживати її в надлишку. Насправді, експерти сходяться на думці, що необхідно максимально обмежити, а краще зовсім усунути сіль зі свого раціону, отримуючи натомість щоденну дозу натрію з інших видів продуктів.

Вживання в їжу занадто великої кількості солі може, з часом, привести до серйозних проблем зі здоров’ям – таких, як хвороба серця, інсульт і багато іншого. Сіль також є основною причиною затримки рідини і набряків. На щастя, ви можете позбутись шкідливої звички додавати занадто велику кількість солі в їжу та звільнити ваше тіло від тієї, яка вже накопичилась.

Як очистити свій організм від накопиченої солі

2-sil'

  • Пийте більше води: експерти рекомендують пити 6-8 склянок води в день, оскільки, як би це парадоксальним не здавалось, питна вода стимулює видалення надлишкової рідини, яка накопичується в тілі та виводить натрій через сечу. Ця проста звичка сприяє детоксикації організму, підтримує водний баланс організму та зменшує набряки.
  • Виключіть сіль зі свого раціону: хоча для більшості людей сіль є незамінним компонентом в багатьох стравах, вам слід почати шукати альтернативи, які надають такий же смак вашій їжі. Так, безумовно, ви можете додавати трішки солі в страви, особливо в домашню їжу. Але майте на увазі, що сіль міститься в м’ясних делікатесах, консервах, супах та заморожених продуктах. Замість цих продуктів, намагайтесь краще додавати більше свіжих фруктів та овочів у ваш раціон, оскільки вони допоможуть усунути надлишкову сіль.
  • Замініть сіль іншими спеціями: ви можете замінити сіль більш здоровими приправами такими, як часник, свіжий чорний перець, карі, петрушка, орегано та розмарин.
  • Займайтесь фізичними вправами: вам слід робити вправи кожен день, так щоб відбувалось дуже інтенсивне виробництво поту. Коли ви ходите, танцюєте, бігаєте, їздите на велосипеді або відвідуєте сауну, ваші тіло виводить надлишкову сіль через піт. І не забувайте брати пляшку води на тренування.

Петрушка допомагає виводити накопичену сіль з організму

3-sik

Петрушка є відома своєю властивістю очищувати нирки та стимулювати виведення токсинів через сечу. Ви, напевно, знаєте, що нирки відіграють дуже важливу роль в процесі детоксикації організму, оскільки вони відповідають за фільтрацію надлишкової солі та інших токсичних речовин, які потрапляють в наш організм.

Як петрушка може допомогти?

Щоб отримати максимальну користь від петрушки, особливо у цілях очищення нирок, все, що вам потрібно зробити, це приготувати чай з петрушки. Візьміть кілька нарізаних листків петрушки та додайте їх у літр киплячої води та варіть протягом 10 хвилин. Після того, як чай буде готовий, пийте його на порожній шлунок. Тримайте чай в холодильнику та пийте кілька разів протягом дня.

І пам’ятайте!

  • Щоб отримати користь від цього чаю, важливо також дотримуватись рекомендацій вище і пам’ятати, що вам необхідно пити чай часто.
  • На додаток до детоксикації організму та виведення надлишкової солі, чай з петрушки є чудовим способом для боротьби з затримкою рідини, запобігання високому кров’яному тиску та втрати ваги. Звичайно, всі ці речі можливі при умові, що ви також будете вести здоровий спосіб життя.