5 рекомендацій, як контролювати тривогу

· Квітень 16, 2018
Тривога - це стан, який контролює наші емоції та викликає дисбаланс. Ефекти можуть бути різними. Тут ми надаємо деякі рекомендації, як контролювати тривогу.

По-перше, тривога потрібна людям; її розглядають як механізм управління, коли людина стикається з різними ситуаціями, зокрема, коли виникає загроза. Але не всі можуть контролювати тривогу.

Це природно для тіла реагувати з тривогою, коли ви берете участь або реагуєте на події, вона змушує вас бути уважними і пильними; проте тривога може бути надмірною, і тоді її призначення втрачає свою мету.

Урешті-решт, вона змінюється залежно від зміни емоцій та стану мозку. Це відбувається в результаті багатьох факторів, які поділяються на три основні групи.

Фактори прогнозування

  • Біологічний та генетичний.
  • Соціальний контекст та навчання.
  • Особистість та спосіб життя.

Фактори активації

чому з'являється тривога

  • Вживання наркотиків або стимуляторів.
  • Виникли проблеми з досягненням чогось.
  • Знання про те, що вам потрібно зробити великі зусилля або зміни.

Фактори збереження

  • Втрата здібностей або влади.
  • Контрпродуктивні рішення.
  • Здатність погано вирішувати проблеми.

Детальніше про тривогу

Цей стан часто пов’язують з депресією, оскільки вони мають багато спільних симптомів і реакцій.

Невизначена втомленість, пітливість, підвищене серцебиття та запаморочення, серед іншого, є основними показниками нападу тривоги. Це може поставити під загрозу якість вашого життя, і його потрібно буде лікувати за допомогою професіонала.

Рекомендації, як контролювати тривогу.

Попри складну проблему, є багато різних способів позбутися ваших симптомів.

Важливо знати, що ви можете покладатися на деякі рекомендовані методи, які добре працюють. Зараз ми покажемо деякі з найбільш корисних для людей з тривогою. Не пропустіть!

Висловлюйте свої емоції

Одна з найпоширеніших проблем для людей з тривогою – проблема виражати свої думки та почуття; і з цією складністю виникає відчуття репресій.

висловлювати емоції

З цієї причини рекомендовано намагатися виражати свої емоції, коли це можливо. Найкращий спосіб практикувати – це почати з вашого найближчого соціального кола, наприклад, вашої родини.

Коли ви просуваєтесь, переходьте до дещо важчої мети: показуйте свої емоції друзям та знайомим. Це значно допоможе.

Пишіть

Висловлення своїх почуттів у соціальних колах шляхом бесіди – це не єдиний варіант здобуття найкращих результатів; одна чудова альтернатива – це писати.

Ця вправа чудово підійде людям з тривогою, особливо якщо вони завжди повинні говорити публічно. Просто візьміть блокнот та олівець і спробуйте це; тільки за допомогою цих двох предметів ви зможете висловити думки будь-яким способом, як щодо себе, так і людей навколо вас.

Якщо ви хочете далі писати, ви навіть можете спробувати завести особистий щоденник, щоб ви могли бачити свій прогрес день за днем.

Знайдіть час, щоб пізнати себе

Є багато різних заходів, за допомогою яких можна спробувати пом’якшити симптоми та навчитися контролювати тривогу. Проте якість важливіша за кількість.

Ці варіанти іноді можуть бути недостатніми, якщо людина не відчуває себе комфортно під час їх виконання, у цьому випадку найкращий варіант – це пізнати себе.

Ви можете робити це не лише тоді, коли вас щось турбує, але в будь-який час, щоб зрозуміти, що викликає у вас тривогу.

Читання чи занурення в спорт – це справді хороший спосіб це зробити. Це можливість познайомитись із собою, щоб прийняти рішення та добре знати про свої симптоми.

Смійтеся

Пошук щастя в простих речах допомагає зменшити стрес і також може зменшити відчуття тривоги.

сміх, щоб контролювати тривогу

Гумор, однак, це інша справа; усмішка є чудовими ліками для вас, особливо коли вона спонтанна і щира.

Сміх та хороший гумор допомагають лікувати тривогу; а також зробити життя набагато простішим на соціальному та фізіологічному рівні.

Робіть фізичні вправи

Кількість гормонів, що виділяються під час фізичних вправ, дуже висока, і серед цих гормонів є ендорфіни, відповідальні за щастя та радість.

Отже, це чудовий варіант, щоб позбутися симптомів тривоги.