6 порад, щоб мати худіше обличчя

Для схуднення обличчя потрібно менше їсти та робити певні вправи, спрямовані на цю зону. Дізнайтеся про них більше в нашій статті.
6 порад, щоб мати худіше обличчя

Останнє оновлення: 26 грудня, 2018

Не кожен хоче мати округле обличчя, особливо після того, як проробив величезну роботу та позбувся зайвої ваги на тілі.

Заняття спортом і правильне харчування є двома ключовими моментами, щоб отримати худіше обличчя. А втім, є інші поради, які можуть допомогти.

Хочете дізнатися, як це зробити? Читайте далі в нашій статті.

Поради для схуднення обличчя

Щоб позбутися зайвих кілограмів, можна ходити в зал, їздити на велосипедні прогулянки або записатися на групові спортивні заняття. Проте здається, немає спеціального заняття, спрямованого на обличчя.

Якщо ви хочете, щоб лице виглядало худішим і більш витонченим, спробуйте вказані нижче поради.

1. Споживайте менше калорій

Щоб обличчя було худим, потрібно перестати їсти жирну, солодку та смажену їжу, яка нам так подобається, але, на жаль, завдає шкоди здоров’ю.

Секрет у тому, щоб спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте.

Замість фаст-фуду чи шкідливих снеків радимо дотримуватися раціону з високою кількістю клітковини, оскільки тоді ви зможете краще засвоювати калорії й спалювати жир, який накопичився на щоках і підборідді.

2. Позбудьтеся зайвих кілограмів

вага

Якщо у вас неприродно кругле лице, швидше за все, ваша вага також далека від норми.

Якщо ви позбудетеся зайвих кілограмів в інших частинах діла, то також почнете помічати зміни на обличчі: вилиці стануть виразнішими, а шкіра на підборідді, яка вам так не подобається, підтягнеться та перестане обвисати.

Саме тому неодмінно треба купити абонемент у зал або почати займатися спортом удома. Ви не лише матимете худіше обличчя, а й також стрункіший живіт, ноги та руки.

Ви чудово виглядатимете!

3. Пийте багато води

Це найкращий спосіб позбутися токсинів і жирів, які накопичуються на обличчі. Якщо ви також зменшите споживання солі (або продуктів із високим вмістом натрію) організм зможе виводити відходи, які не приносять йому жодної користі.

Окрім всього цього, споживання великої кількості води також сприяє здоров’ю, молодості та красі шкіри.

Ваше обличчя виглядатиме худішим і привабливішим. Якщо вам не подобається пити воду окремо, можете спробувати замінити її свіжими соками або трав’яними чаями (спробуйте сечогінні трави, як-от кульбаба чи хвощ).

4. Старайтеся бути якомога активнішими

розтяжка

Фізична активність є неймовірно важливою складовою схуднення. Утім не забувайте, що під час втрати ваги спершу результат може бути не помітний на обличчі, оскільки калорії та жир спочатку спалюються в інших частинах.

Однак не варто втрачати надію, оскільки на певному етапі схуднення ви помітите, що шия та підборіддя почали чіткіше вимальовуватися й мають форму.

Ми радимо не лише записатися в зал, а й також бути якомога активнішими, навіть якщо вам доводиться весь день сидіти на роботі.

Як?

 • Рухайтеся містом на велосипеді.
 • Ходіть сходами замість того, щоб їздити ліфтом.
 • Займайтеся щоденними справами, пересуваючись пішки або на велосипеді.
 • Щогодини вставайте з-за столу та рухайтеся.

Прогулянки, їзда на велосипеді та пробіжки в парку – це дивовижні, прості й помірні вправи, з яких варто почати. Пізніше ви можете додати до своїх занять спортом складніші вправи або займатися більше днів на тиждень.

5. Водночас спробуйте приховати те, що завдає вам дискомфорту

Поки ви чекаєте на результат зміни харчування та занять спортом, можете використовувати деякі секрети макіяжу й укладки волосся, які візуально зроблять обличчя худішим.

Наприклад, не варто зловживати рум’янами та робити стрижки, які дуже близькі до форми обличчя.

6. Робіть собі масаж

масаж обличчя

Хто сказав, що обличчя часу від часу не заслуговує на хороший масаж? Він може сприяти розслабленню або схудненню. Почніть із легеньких пощипувань уздовж лінії підборіддя (від низу й угору до мочок вух).

Після цього помасажуйте щоки коловими рухами. Нехай рот буде ледь відкритим, а щелепа розслабленою, щоб ви могли залучити все обличчя.

Є ще один варіант масажу підборіддя, де досить часто накопичується жир та обвисає шкіра. Нанесіть трохи мигдалевої олії на пальці й легенько помасажуйте шкіру. Такий метод дозволить уникнути її подразнення.

Рекомендуємо прочитати: 5 порад для здорових пружних вилиць

Вправи для схуднення обличчя

Вправи на обличчя не потребують багато зусиль і насправді бувають дуже веселі.  Ви можете виконувати їх у будь-який час упродовж дня, користуючись можливістю трохи посміятися перед дзеркалом. 

Забудьте про стрес, хвилювання та проблеми. Уже зовсім скоро ви зможете випробувати наші поради й виконати вправи, спрямовані на схуднення обличчя.

 • Розтуліть рот якомога ширше, а потім стуліть. Повторіть вправу 10 разів.
 • Широко розтуліть рот і заплющте очі. Потім стуліть рот, а очі навпаки – розплющте. Синхронно виконайте цю послідовність рухів щонайменше 10 разів.
 • Рухайте закритими губами в будь-яку сторону обличчя стільки разів, скільки можете.
 • Наберіть у рот повітря, роздувши щоки, затримайте його на кілька секунд, а потім відпустіть. Повторіть вправу 10 разів.
 • Зробіть такий вираз обличчя, ніби збираєтеся поцілувати когось (звівши губи вперед), а потім усміхніться, не розтуляючи рот. Завдяки такій вправі щоки інтенсивно рухатимуться. Повторіть її щонайменше 15 разів.
 • Висуньте язик і рухайте ним приблизно 1 хвилину.
 • Зморщіть обличчя так, ніби нюхаєте щось неприємне, або от-от чхнете.

Неодмінно спробуйте ці поради!

Головне зображення люб’язно надане wikiHow.com • Choi UK, Lee OH, Yim JH, Cho CW, Rhee YK, Lim SI, Kim YC. Hypolipidemic and antioxidant effects of dandelion (Taraxacum officinale) root and leaf on cholesterol-fed rabbits. Int J Mol Sci. 2010; 11(1): 67-78. doi: 10.3390/ijms11010067.
 • Hernández S, Zacconi F. Aceite de almendras dulces: extracción, caracterización y aplicación. Quím. Nova. 2009; 32 (5): https://doi.org/10.1590/S0100-40422009000500044.
 • Molina Zúñiga R. El ejercicio y la salud, “la caminata”: beneficios y recomendaciones. Rev. costarric. salud pública. 1998; 7(12): 65-72.
 • Pastor-Zarandona O, Viveros-Paredes J. Ingesta de comida rápida y su influencia en la producción de N-aciletanolaminas involucradas en el ciclo hambre-saciedad. Rev. Mex. de trastor. aliment. 2017;  8(2): 171-184.
 • Urdampilleta A, Martínez-Sanz J, Julia-Sanchez S, Álvarez-Herms J. Protocolo de hidratación antes, durante y después de la actividad físico-deportiva. European Journal of Human Movement. 2013; 31: 57-76.
 • Yoon JG, Kim SH, Rhyu HS. Effects of 16-week spinning and bicycle exercise on body composition, physical fitness and blood variables of middle school students. J Exerc Rehabil. 2017; 13(4): 400-404. doi: 10.12965/jer.1735052.526.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.