Коригувальні пояси для талії чи корсети: що це і як їх носити?

Враховуючи те, що існують різні способи формування стрункої талії, ми хочемо розповісти тільки про найкращі, які підходять для цих потреб, а також про те, як носити їх без ризиків для здоров’я.
Коригувальні пояси для талії чи корсети: що це і як їх носити?

Останнє оновлення: 11 грудня, 2018

Багато людей шукають різні методи формування стрункої талії, застосовуючи креми, дотримуючись дієти, приймаючи різні ліки і проходячи різноманітну терапію. Хоча, можливо, ви чули про них, дехто й  не знає що таке корсет чи коригувальний пояс і про те, як правильно їх носити.

У цій статті дізнайтесь про те, як звузити талію та стати стрункішими, використовуючи правильний стягуючий пояс. До того ж, ми запропонуємо деякі корисні поради щодо їх носіння.

Що таке коригувальні пояси для талії чи корсети?

корсет для формування талії

Як можна здогадатися з назви, такі пояси допомагають звузити і сформувати талію, стискаючи зону живота.

Є два типи подібних корсетів, кожен із своїми функціями. З одного боку, є корсети, зроблені з матеріалів, що сприяють потовиділенню, що, у свою чергу, призводить до втрати рідини і ваги. Зняття корсета дозволяє користувачам бачити кількість води, втраченої під час носіння цієї речі.

З іншого боку, різноманітні фіксатори надають бажаної форми завдяки постійному стисканню через численні гачки або інші застібки. Тісно стягуючи і застібаючи таку річ, візуально ховаємо декілька сантиметрів талії.

Також читайте:  Вправи для спалення жиру та покращення постави

Що краще вибрати?

Важливо знати відмінності між цими засобами для того, щоб вирішити, який із них найкраще вам підходить.

Корсет  і пояс підвищує потовиділення і тому більше підходить тим, хто страждає на затримку рідини. Користуючись цим аксесуаром, ви помітите зміни на животі. Він також ідеально підходить для людей, які виконують вправи для зміцнення серцево-судинної системи, що дає змогу краще пітніти і втрачати зайві сантиметри на талії.

Корсажі придають ще кращу форму талії. Хоча вони не спалюють жир, але задають форму. Це найкращий варіант для жінок, які мають накачані м’язи живота і хочуть сформувати гарну талію.

Рекомендовано завжди обирати пояси і корсети високої якості, зроблені з якісної тканини, щоб уникнути подразнення шкіри під час щоденного контакту. Інакше є ризик появи сезонних алергічних реакцій. Найкращі корсажі виготовляють у Колумбії.

Чи всі коригувальні пояси  і корсети є ефективними?

ефективність поясів для талії

Не всі пояси розроблені для формування талії. Насправді, більшість з них виготовлена для того, щоб надати форму фігурі під час носіння їх. Форма створюється завдяки легкому тиску, що не заважає вести рутинну діяльність.

Є пояси різних розмірів для різних частин тіла (стегон, сідниць, живота та грудної частини). Їх одягають під тісний одяг і вони створюють ефект стрункості.

Стягувальна білизна дає той самий ефект, хоча, можливо, вона не така зручна, оскільки її треба постійно носити. Іноді ця білизна може бути помітна, якщо поверх одягти дуже тісні речі. Саме тому, краще обирати між корсетами та коригувальними поясами для талії.

Як носити корсет?

стягуюча білизна для талії

Дуже важливо навчитися правильно носити корсети для талії. І не тільки заради гарного вигляду, але й також для того, щоб уникнути поганих наслідків:

 • Спершу одягніть корсет чи пояс на короткий період часу, максимум на 30 хвилин.
 • Поступово збільшуйте час носіння, за умови, що носити цю річ комфортно.
 • У разі дискомфорту, болю чи тривожності відразу зніміть корсет чи пояс.
 • Знімайте їх, коли лежите, а також після їжі.
 • Не рекомендовано використовувати стягуючі засоби під час менструації.
 • Хоча корсет і пояс можна носити під час сидіння, все-таки краще носити ці речі стоячи, виконуючи дії, які не вимагають складних положень тіла та великих зусиль.

Прочитайте статтю 6 натуральних способів зняти тривоги

Чи поліпшують вони фігуру і поставу?

Багато жінок стверджують, що покращили фігуру і поставу завдяки коригувальним поясам і корсетам, оскільки такі речі допомагають стояти струнко і сидіти з рівною спиною. Насправді, є спеціальні корсети, що розроблені для людей із проблемами хребта.

Хоча коригувальні засоби ефективні, не варто забувати про виконання основних щоденних вправ. Регулярне тренування сприятиме зміцненню м’язів спини.

Збалансоване харчування, а також виконання фізичних вправ, принаймні двічі на тиждень, повинно доповнюватися застосуванням коригувальних поясів чи корсетів. • Díaz, J., & Espinoza-Navarro, O. (2012). Determinación del Porcentaje de Masa Grasa, según Mediciones de Perímetros Corporales, Peso y Talla: Un Estudio de Validación. International Journal of Morphology. https://doi.org/10.4067/S0717-95022012000400054.
 • Flores, M., Pineda, M., Tobías, K., Villarreal, P. (2017). “Estereotipos sexualizados de la mujer y el hombre en la publicidad. Perspectivas de la Comunicación. 10(1): 119-135.
 • Hernández Alcántara A, Gómez-Peresmitré G, Cuevas Renaud C. (2012). Relación entre dieta-atracón y práctica de actividad física. Psicología y Salud; 22(1): 99-106.
 • Polo, C., & Del Castillo, M. (2012). El Índice Cintura Cadera. Centro de Medicina Deportiva.
 • Ramírez Hernández, M. (2018). Diseñar los cuerpos: mujeres en la publicidad impresa. Costa Rica, 1970-2010. Memorias del XIV Congreso de la Asociación Latinoamericana de Investigadores en Comunicación. Pp. 61-68.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.