Що робити, якщо у вас є проблеми з довірою

Ми всі в якийсь момент нашого життя відчуваємо страх. Читайте далі, щоб дізнатися більше про проблеми з довірою.
Що робити, якщо у вас є проблеми з довірою

Останнє оновлення: 06 листопада, 2019

Взаємна безпека є фундаментальною основою міцних романтичних стосунків, але в деяких випадках ця довіра не є. У цій статті ми докладно розглянемо проблеми з довірою.

Жодному з партнерів нелегко мати стосунки, у яких є проблеми з довірою, ані людині, яка не довіряє, ані тому, хто викликає таке почуття невпевненості.

Недовіра – це величезна проблема, яка впливає на велику кількість пар і може призвести до розриву стосунків. Проте часто можна розв’язати цю проблему, і ми дамо вам кілька порад, щоб спробувати це зробити.

Причини проблеми з довірою в парах

причини проблем з довірою
Багато людей розділяють своє життя з тією особливою людиною, яку люблять, але чому тоді є недовіра у стосунках? Причин багато і вони залежать від різних чинників.

Ось основні:

1. Невірність

Коли один з членів пари має роман з третьою особою, навіть якщо ситуація, здається, вирішується, іноді є залишки незагоєних ран, які можуть викликати проблеми з довірою.

2. Особиста нестабільність

Невпевнена людина несвідомо вважає, що вона не гідна любові. Це відчуття «меншовартості» може проявлятися у формі ревнощів і загальної недовіри до стосунків.

3. Монотонність

Любов проходить через різні фази. Початкова закоханість та інтенсивність пристрасті з часом зникають. Отже, стосунки можуть стати нудними. Виникає брак інтересу до іншого партнера, який може вважати, що любов пішла, і тому народжуються проблеми з довірою.

4. Сексуальні проблеми

Секс вкрай важливий у стосунках, тому, якщо проблеми виникають у цій сфері, це може бути витлумачено як нелюбов. Наприклад, еректильна дисфункція часто є наслідком стресу та інших чинників, але жінки іноді переконані, що винувата якась третя особа.

5. Незацікавленість

Той факт, що один із членів пари є незрілою особою і не виявляє особливого інтересу до зміцнення стосунків, а також не пристосовує свою поведінку до змін, які може вимагати спільне існування, часто є причиною недовіри.

Наслідки проблеми з довірою

наслідки проблеми з довірою
Брак довіри в парі може призвести до серйозних проблем, таких як припинення стосунків, якщо вчасно не вжити відповідних дій.

Серед наслідків цієї ситуації можуть бути:

  • обурення, яке призводить до переслідування партнера
  • брак поваги
  • агресивність
  • недружнє середовище
  • емоційна втома людини, яка недовіряє
  • депресія людини, яка недовіряє
  • проблеми зі спілкуванням
  • розставання

Що робити

Довіра в парі – це процес, який необхідно постійно зміцнювати, якщо ви хочете мати стабільні та тривалі стосунки.

Перше, що потрібно зробити, – це посилити здорове спілкування. Необхідно розмовляти та розв’язувати проблеми разом і пам’ятати про те, що обидві людини є частиною однієї чудової команди, необхідно. Шукайте способи, як кожен з вас може зробити свій внесок відповідно до ваших можливостей.

Якщо з минулого ще є рани, які залишаються відкритими, важливо працювати над пробаченням. Маючи образи та сумніви, пробачити нереально. Якщо необхідно, пара повинна звернутися до сімейного консультанта та пройти певну форму терапії, яка дасть їм виправити ситуацію.

Можливо, людина, яка не довіряє іншій, також потребує допомоги у відновленні впевненості в собі та покращенні самооцінки. У цьому випадку вони повинні добре все обміркувати та почати будувати самопізнання. Відвідування консультанта для цього також є корисним кроком, і важливо мати підтримку з боку партнера для покращення цієї сфери стосунків.

Перший урок, який ми повинні вивчити, – це те, що проблеми з довірою в парі заважають розвитку стосунків. Крім того, відданість, безпека і щирість дуже важливі для зміцнення зв’язків і подолання ситуації. Так ви зможете уникнути болісного розставання.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.