Трави, які допоможуть набрати вагу

Вересень 26, 2015

Яким чином можна набрати вагу природним шляхом? Багатьом людям потрібно набрати вагу, тому що так рекомендують їх лікарі, або тому що худорба дає їм неприємні або незручні відчуття. Тут ми уважно подивимося на причини, чому потрібно набрати вагу, а також природні й здорові способи досягнення цього ефекту.

Так трапляється, що вагу необхідно набрати через проблеми зі здоров’ям, періоди стресу або інші захворювання, внаслідок яких ми втратили занадто велику кількість ваги; іншою причиною є генетична схильність до худорби.

Отже, як ми можемо набрати вагу здоровим і збалансованим шляхом? Дієтологи кажуть, що іноді це може бути більш складно, ніж втратити вагу. Багато аспектів повинні бути під контролем: уникайте надлишку калорій з оброблених продуктів, які викликають серйозні проблеми зі здоров’ям протягом тривалого часу. Ви також повинні переконатися, що апетит достатньо великий, щоб з’їсти всю призначену їжу і навіть вирішити проблеми з травленням. Уважно подивімося на всі ці аспекти, а також визначимо, які рослини можуть допомогти нам набрати вагу природним і здоровим способом.

Чому люди не можуть набрати вагу?

  • Генетичні причини: Є люди, які не можуть з’їсти більше, ніж обмежену кількість їжі. Після того, як вона потрапляє у живіт, виділяються гормони, які вгамовують апетит і не дають їм продовжувати їсти.
  • Більше м’язових волокон: Іноді генетичний склад і спадковість людини дають їй більше м’язових волокон. Через це вона спалює більше енергії під час відпочинку, що ускладнює набирання ваги.
  • Характер і особистість: Є люди, які завжди нервують і відчувають неспокій через свою вдачу. Вони не здатні сидіти і постійно активні, навіть сидячи: безперервно рухають ногами і руками… Тому вони спалюють більше калорій майже кожну секунду.
  • Складність у поглинанні поживних речовин: ключовий фактор, через який тіло припиняє отримувати необхідну щоденну порцію енергії.
  • Деякі хвороби: як от, наприклад, гіпертиреоз, анорексія, булімія, хронічний пронос, депресія, стрес…

Трави, які допоможуть вам набрати вагу

Гуньба

hunba-nabyrannya-vahy

Ви можете бути незнайомі з цією рослиною, але гуньбу вважають дивовижним союзником у набиранні ваги. Насправді, відомо, що вона збільшує груди та сідниці, треба лише знати, як її використовувати.

Вона наділена властивостями, аналогічними до жіночого естрогену. Вона також ідеально підходить для зниження рівня холестерину, стабілізації рівня глюкози в крові і запобіганню запорам завдяки вмісту клітковини. Але як її споживати? Зазвичай ви можете знайти її в крамницях натуральних засобів, ваш лікар може навіть прописати її в капсулах. Але ви можете зазвичай споживати її у вигляді:

  • Насіння.
  • Капсул або таблеток, що продаються в магазинах натуральних продуктів харчування.
  • Борошна, у складі так званого єгипетського хлібу.
  • Порошку для ароматизації різних страв.
  • Чаю або настою.

Без сумніву, найбільш поширений спосіб її споживання – чай з її насіння, який треба пити, коли ви прокинетеся і протягом полудня. Вам треба закип’ятити одну чашку води, насипати в неї 5 насінь і випити через декілька хвилин. Ви повинні пити багато води протягом дня, це збільшить ваш апетит. Гуньба також містить сапоніни, які допомагають поліпшити травлення, покращують травні ферменти, і калорії будуть накопичуватися у вашому тілі здоровим шляхом, що викличе збільшення ваги. Але завжди пам’ятайте, що ви маєте пити не менше 2 літрів води на день.

Кульбаба

chai-z-kulbab

Основна властивість кульбаби – діяти як засіб, що приводить у тонус і стимулює апетит. Завдяки солодкому смаку, що стимулює приплив жовчі, вона покращує травні ферменти. Для того, щоб скористатися ефективністю кульбаби, ви повинні пити її тричі на день, при цьому перший раз має бути відразу після пробудження. Відваріть чотири квітки в одній чашці води. Після того, як вона настоїться, її можна пити. Через півгодини ви можете з’їсти банан. Щоденне споживання бананів також допоможе вам набрати вагу здоровим способом.

Тирлич

tyrlych

Тирлич – прекрасна трава, яка може допомогти вам набрати вагу. Як правило, цей дуже ефективний природний засіб для людей, які одужують від хвороби, має допомогти набрати вагу швидко і здоровим шляхом, щоб відновити гарну фігуру.

Його властивості засновані здебільшого на поліпшенні поглинання їжі і збільшенні апетиту. Через це всі споживані білки і калорії синтезуються належним чином, допомагаючи набирати розміри природно і безпечно. Він також тонізує шлунок і кишечник, покращуючи шлункову секрецію і поглинання ферментів. Не вагайтеся його спробувати. Ви можете знайти його в крамницях натуральних продуктів, де також є ємності для настоїв, які ви маєте пити після кожного прийому їжі.

Вас також можуть зацікавити