Усе, що потрібно знати про поцілунок

Історія каже, що про поцілунок згадують ще в 2500 до нашої ери. Легенди стародавніх племен з Індії підтверджують цей факт. Але чи відомо вам, як правильно треба цілуватися?
Усе, що потрібно знати про поцілунок

Останнє оновлення: 01 лютого, 2019

Якби ви себе оцінили, коли йдеться про ваше вміння цілуватися? Чи знаєте ви, як правильно цілуватися? Поцілунок – це більше ніж просто дотик. У момент поцілунку залучено 34 лицьові нерви, окрім ще 134 м’язів по всьому тілу. Є навіть наука для вивчення цього явища, відома як файматологія. Її ціль – вивчити людську реакцію на поцілунок.

Чи ви чоловік, чи жінка, кожен проходить через момент тривоги та знервованості перед поцілунком іншої людини. Ви переживаєте, щоб партнеру сподобалося, не впевнені у якості поцілунку, а також переживаєте через те, куди діти язик, чи варто прикусити губу партнеру, чи не буде занадто багато слини в момент поцілунку? Безперечно, ви не хочете мати поганий досвід.

Що відбувається в момент поцілунку?

Під час поцілунку активізуються почуття смаку, дотику та запаху. Це створює емоційну та хімічну реакцію між обома учасниками. Крім того, вивільняються деякі речовини зі слини. Три вили гормонів відповідають за відчуття ейфорії, після поцілунку: oкситоцин, дофамін, ендорфіни.

Проте, якщо ви отримуєте задоволення від цілування, не означає, що ви робите це правильно. Психологічний та фізичний зв’язок потрібен для того, щоб організм отримав справжній шок, який на думку експертів є подібним до передозування амфетамінами. Зверніть увагу на поради, щоб здивувати партнера при наступному поцілунку.

Рекомендуємо прочитати: Обійми та поцілунки – найкращі ліки для дітей

Поцілунок: фізичний і психологічний зв’язок

поцілунок

Людина, яка вас приваблює, може й не бути привабливою на перший погляд, але ви бачите її красу по-своєму. Ця привабливість дозволяє підтримувати інтерес в партнері, але якщо зосередитися тільки на фізичній красі, вам набридне поцілунок.

Ключ у тому, щоб партнер приваблював вас на психологічному рівні, щоб вам подобався хід його думок та дій. Ви отримуєте задоволення від розмов, сміху, обговорення на різні теми. Коли ви у когось закохуєтеся, ви ніколи не втомлюєтеся цілувати цю людину, оскільки присутній сильний емоційний зв’язок.

Правильне місце для поцілунку

Більшість людей відчуває себе комфортно, інтимно в приватному оточенні. У них є можливість близькості. Пам’ятайте, що поцілунок – це мистецтво, а для створення романтичного настрою потрібне натхнення. В інтимному оточенні є шанс вийти на інший рівень порозуміння. Почуття між партнерами посилюються, оскільки вони тільки удвох. Коли ніхто вас не бачить, легше розслабитися.

Оберіть правильний момент

поцілунок

Не все залежить від техніки, багато чого залежить і від того, як це відбувається. Важливо налагодити зоровий контакт. Коли очі заплющені, намагайтеся зрозуміти значення та звернути увагу на мову тіла іншої людини.

Зрозуміло, що спокусу можна відчути ще до поцілунку. Чи зараз саме той момент? Якщо хтось робить щось подібне, значить він готовий: простягається, щоб торкнутися вас, частіше дихає, дивиться, чи звертаєте ви увагу на нього. Зауважте: якщо партнер облизує губи, це природна реакція організму, коли людина нервується чи готується до поцілунку.

Обережно! Можливо, мова тіла каже вам про те, що партнер не готовий до поцілунку. Якщо він чи вона тримає відстань або схрещує руки, краще не втручатися у простір іншої людини.

Навчіться чекати

Навчіться терпіння. Рухи мають бути повільними та ніжними перед тим, як губи торкнуться. Можете розпочати з легкого поцілунку в передпліччя, шию, вухо, щось ніжно прошепотівши. Не треба відразу пускати в дію язик та слину.

Щойно губи партнерів торкнуться, треба ніжно поцілуватися. Тільки тоді можна перейти до більш пристрасного поцілунку.

 Також читайте: Позбавлення емоцій: відсутність їжі для душі

Зверніть увагу

пара

Чому люди цілуються? Тому що хочуть насолоджуватися партнером, а поцілунок дозволяє пізнати одне одного краще, щоб зрозуміти уподобання партнера та його недоліки.

Важливо аналізувати та звертати увагу на відчуття іншої людини.

Спробуйте оцінити, чи вмієте ви цілуватися. З одного боку, не забувайте про певні рухи. Важливо торкатися волосся партнера, торкатися кінчиками пальців до обличчя. Щойно ви опануєте цю техніку, не стримуйте вашу креативність.

Якщо навчитися правильно цілуватися, можна:

  • Боротися зі стресом
  • Поліпшити вигляд шкіри
  • Знизити рівень холестерину
  • Покращити кровообіг
  • Спалити додаткові калорії
  • Боротися з депресією
  • Зменшити біль


  • Karim, A K M Rezaul et al. “The right way to kiss: directionality bias in head-turning during kissing.” Scientific reports vol. 7,1 5398. 14 Jul. 2017, doi:10.1038/s41598-017-04942-9
  • Wlodarski, Rafael, and Robin I M Dunbar. “Examining the possible functions of kissing in romantic relationships.” Archives of sexual behavior vol. 42,8 (2013): 1415-23. doi:10.1007/s10508-013-0190-1

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.