5 природних засобів для лікування ВПЛ

У цій статті ми розповімо вам деякі природні способи лікування ВПЛ. Ці процедури сприяють усуванню інфекції, яка викликає вірус папіломи людини.
5 природних засобів для лікування ВПЛ

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Вірус папіломи людини (ВПЛ) – це інфекція, що передається статевим шляхом. У деяких випадках він може спричинити рак. Дуже важливо використовувати якісне лікування ВПЛ, щоб він не повернувся.

Читайте далі, щоб дізнатися про деякі природні засоби, які можуть допомогти в лікуванні ВПЛ.

Що потрібно знати про ВПЛ?

По-перше, дуже важливо дізнатися якомога більше про цей патоген. Найкращою метою є запобігання передачі та розвитку.

ВПЛ є однією з найбільших загальних інфекцій, що передаються статевим шляхом. Найгірше те, що люди, які його мають, здебільшого не знають, що він у них є, тому що у багатьох випадках симптоми відсутні.

Всього в цій групі майже 100 видів вірусів. Однак деякі з них становлять більший ризик, ніж інші, і можуть призвести до раку, якщо їх не лікувати.

ВПЛ викликає інфекції слизової оболонки та шкіри у вигляді кондилом або бородавок, переважно в чоловічих та жіночих статевих системах.

Ці інфекції є тимчасовими і порівняно незначними в довгостроковій перспективі. При правильному лікуванні вони зникнуть через рік.

Тому важливо регулярно ходити до гінеколога, адже як ПАП-тест, так і колоноскопія можуть визначити, чи жінка має аномальні бородавки на шийці матки.

Ми рекомендуємо прочитати: Жіночі симптоми, які не варто ігнорувати

Профілактика та лікування ВПЛ

методи лікування ВПЛ
Згідно з журналом Американської медичної асоціації, ВПЛ безпосередньо пов’язаний із віком та початком статевого життя. Отже, вікова група 20-24 років найбільш страждає від цієї інфекції.

Коли люди дорослішають, кількість випадків зменшується. Лікарі вважають, що це тому, що їхні стосунки більш стабільні та моногамні.

У будь-якому випадку профілактика є дуже важливою. Тому лікарі рекомендують застосовувати захист під час сексу та регулярно проходити обстеження (це стосується як чоловіків, так і жінок).

Є вакцина, яку роблять дівчатам-підліткам, проте невідомо, чи вона на 100% ефективна.

Оскільки жінки є не єдиними носіями вірусу, багато наукових досліджень вказують на те, що чоловіки також повинні отримати ін’єкцію.

Коли виникають генітальні бородавки, гінекологи можуть прибрати їх за допомогою спеціальних кислот, криотерапії (заморожування ділянки) або електрохірургічного розрізу (з високовольтним електричним струмом).

Насправді немає спеціального лікування, яке повністю знищує ВПЛ. Однак є різні природні методи, які запобігають поверненню інфекцій та бородавок.

Через різні причини (наприклад, гормональні та емоційні зміни), ВПЛ знову повертається й завдає ураження. Метою цих домашніх засобів є зміцнення імунної системи, і вірус не має шансів “вийти зі сховку”:

1. Часник

часник для лікування ВПЛ
Часник має нескінченну кількість властивостей і дуже корисний для вашого здоров’я та лікування ВПЛ.

Найголовніше, це антимікробна речовина завдяки дії аліцину – одного з основних компонентів.

Ви можете приймати пігулки (продаються в магазинах для здорових харчових продуктів) або збільшити кількість сирого часнику, який ви їсте.

2. Олія чайного дерева

олія чайного дерева для лікування ВПЛ
Це один із засобів, які найчастіше використовують для лікування генітарних кондилом.

Зрештою, олія чайного дерева має антивірусну, антигрибкову й антибактеріальну дію. Вона дезінфікує рани, лікує інфекції та не викликає шкідливих реакцій на шкірі (без розбавлення).

  • Лікування просте: замочіть бавовняний диск в олії чайного дерева та нанесіть на уражену ділянку безпосередньо перед сном.

3. Рицинова олія

рицинова олія для лікування ВПЛ
У цьому випадку лікування є локальним. Для засобу потрібна також харчова сода. Обидва інгредієнти здатні поступово усунути бородавки.

Однак майте на увазі, що цей засіб може спричинити відчуття печіння, і він не вилікує вірус ВПЛ, лише допоможе лікувати бородавки.

  • Необхідно просто змішати 2-3 краплі рицинової олії з однією столовою ложкою соди.
  • Змішайте, доки не утвориться паста, і нанесіть її на постраждалі ділянки.

4. Мед і прополіс

прополіс для лікування ВПЛ
Продукти, що походять від бджіл, чудово підходять для посилення вашої імунної системи. Тому якщо вам діагностували ВПЛ, ви повинні споживати їх, щоб вірус не зміцнився.

  • Усе просто: їжте одну столову ложку прополісу або меду щоранку (перед сніданком) або покладіть на печиво або на тост.
  • Деякі люди додають його до чаю, хоча в процесі кипіння він знімає багато його властивостей.

5. Соки

Інший спосіб зміцнити захист організму й допомогти йому впоратись із вірусом папіломи людини – за допомогою соків та фруктів, зокрема цитрусових.

Вітамін С у апельсинах, грейпфрутах та лаймах – найкращий домашній засіб для запобігання будь-яких бактерій чи вірусів. Пийте фруктовий сік щодня. Краще пити зроблений самостійно сік перед сніданком для лікування ВПЛ.

Це може вас зацікавити ...
Аменорея або відсутність місячних. Рецепт натурального засобу для лікування
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Аменорея або відсутність місячних. Рецепт натурального засобу для лікування

Якщо у вас аменорея чи будь-яке інше гінекологічне захворювання, важливо проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати ці засоби. Річ у тім, що ліки можуть впливати на дію одні одних. Крім того, запам'ятайте, що натуральний засіб, про який ми розповімо в цій статті, можна пити максимум один тиждень. Докладніше тут.