Біг допомагає боротися з негативними емоціями

Біг допомагає нам виробляти ендорфіни, боротися зі стресом і розслабити тіло. Крім того, ми позбавляємося від багатьох токсинів через піт.
Біг допомагає боротися з негативними емоціями

Останнє оновлення: 12 лютого, 2019

Ми завжди говорили, що біг має великі переваги для нашого фізичного здоров’я. Але чи знаєте ви, що він також має ще й багато психологічних переваг?

Біг дозволяє боротися з негативом.

Багато що може нас засмутити, наприклад, люди, сповнені негативу. Це можуть бути рутина, погані моменти й несприятливі умови.

Ми хочемо бути позитивним. Проте часто ми не в змозі зробити багато що з того, що маємо намір зробити.

Чи не спробувати піти на пробіжку?

Біг дозволяє позбутися від психічних блоків

жінка у гніві
Якщо у вас творча робота, можуть виникати психічні блоки. Це також стосується багатьох проектів, над якими ми працюємо. Вони вимагають свіжих ідей і уяви, але у вас може бути психічний блок з якоїсь причини.

Цей блок може змусити вас відчувати такі емоції, як гнів, тривога, стрес і навіть депресія. Зрештою, депресія наявна в спектрі негативних емоцій.

Нам потрібно знайти спосіб вирішити цю проблему. Ми не хочемо приховувати те, що відчуваємо, і штучно посміхатися до всіх.

Для цього потрібно бігати. Скільки разів ви почувалися погано, а інші люди казали вам піти на пробіжку?

Правда в тому, що коли ми залишаємо погане місце, у якому перебуваємо думками, то починаємо почуватися набагато краще.

людина на морі
Коли ми бігаємо, то зміцнюємо свою здатність виходити з негативу. Тренування розганяють кров. Наша кров, у свою чергу, переносить кисень до кожної частини тіла. Це звільняє від стресу і тривоги, які висять над нами.

Біг втомлює, він зношує нас фізично і розумово. Таким чином, ці негативні емоції зникають. На їхньому місці ми відчуваємо спокій та інші позитивні емоції. Тому варто бігати якомога частіше.

Регулюйте свої емоції

Ми завжди занурені в пасивну роботу, яка нас виснажує. Вона заганяє нас в думки. Необхідно також боротися з токсичними людьми, які завжди є повсюди, а їхні емоції можуть бути заразними.

Потрібно щось зробити. Біг дає нам можливість регулювати свої емоції.

Багато людей полюбляють бігати перед роботою. Це добре, тому що біг до сніданку збільшує апетит. Це також гарантує, що ви почнете день з великою кількістю енергії та гарним настроєм. Таким чином, ви будете готові до всього, що принесе вам день.

дівчина з метеликом
Є також люди, які вважають за краще бігати після роботи в другій половині дня. Так вони можуть позбутися стресу, накопиченого протягом дня. Вони також можуть спати набагато краще.

Не має значення, коли ви бігаєте, важливо те, що ви взагалі бігаєте. Це піде на користь як тілу, так і розуму.

Фізичні вправи та щастя

Ви колись ставили собі питання, чому люди, які більше тренуються, щасливіші? Вони зазвичай усміхаються і завжди задоволені.

Це відбувається, тому що вони не дають розуму або тілу час, щоб зануритися в негатив. Вони позбуваються від усього цього за допомогою фізичних вправ.

Так само, як і у вас, у них є щоденні проблеми. Вони також стають жертвами різноманітних обставин, які можуть легко перевернути життя з ніг на голову, але за допомогою вправ вони вчаться бачити все по-іншому.

Ваш розум буде набагато яснішим, і ви не будете поспішати з висновками.

Коли з нами трапляється щось погане, ми вважаємо, що оскільки все погано почалося, наслідки теж будуть дуже поганими. Ви впевнені, що це так?

ранок
Біг допомагає вам бути набагато щасливішими й покращує настрій. До того ж, він допомагає регулювати емоції. Біг розблоковує розум і збільшує креатив.

Не тільки ваші емоції будуть вам вдячні, але й ваша робота, сім’я і друзі. Ви буде набагато більш позитивно налаштовані. З іншого боку, ви також будете стримувати емоції, які викликають сум, занепокоєння, стрес або депресію.

Тепер ви знаєте, як ефективно протистояти цим емоціям. Підіть на пробіжку!  • Cordero, A., Masiá, M. D., & Galve, E. (2014). Ejercicio físico y salud. Revista Espanola de Cardiologia. https://doi.org/10.1016/j.recesp.2014.04.007
  • Aparicio Garcia-Molina, V. A., Carbonell Baeza, A., & Delgado Fernández, M. (2010). Revisión. Beneficios de la actividad física en personas mayores. Revista Internacional de Medicina y Ciencias de La Actividad Física y Del Deporte. https://doi.org/ISSN: 1577-0354
  • Rosés, J. M., & Pujol, P. (2006). Hidratación y ejercicio físico. Apunts Medicina de l’Esport. https://doi.org/10.1016/S1886-6581(06)70013-5

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.