Погана вдача? Перетворіть негативні думки на позитивні

2 Січня, 2019
Коли ваш розум затоплений думками про поразки, ви повинні змінити своє ставлення і навчитися бачити світ у більш позитивному світлі. Зрештою, кожна погана вдача має зворотний бік!

У якийсь момент у вашому житті ви можете подумати, що у вас погана вдача, коли майже неможливо підтримувати позитивні думки. Хоча ви можете мати позитивний погляд на життя, іноді ви все ще можете втрачати цю психічну силу і відчувати розчарування або нездатність щось виправити. Саме тоді ви повинні перевернути свої негативні думки.

Дуже важливо підтримувати оптимізм у кожній ситуації, тому як би важко не було, потрібно рухатися вперед.

Тому сьогодні ми хочемо провести деякий час, обмінюючись з вами низкою порад, які допоможуть вам поліпшити настрій, особливо коли справи кепські.

Дізнайтеся більше!

Як перетворити негативні думки на позитивні

Прислухайтеся до себе

погана вдача заважає жити
Прислухатися до себе – це один із перших кроків для усунення негативних думок, які заважають вашому життю.

Цей внутрішній діалог дасть вам змогу дізнатися, чи ви надто вимогливі до себе або створюєте психічні бар’єри, наприклад, “я не в змозі це зробити”, або “все, що я роблю, неправильне”.

Важливо взяти під контроль свої думки. Тому потрібно визнати негатив і пошукати рішення від нього.

Оцініть себе, не нападаючи; встановлюйте нові цілі та ставайте більш відкритими. Це все великі кроки на шляху подолання будь-яких перешкод.

Ви хочете дізнатися більше? Перегляньте: 7 дивовижних стратегій, щоб покращити жвавість мислення. Спробуйте їх зараз!

Запишіть свої думки

Багатьом людям важко мислити чітко, коли негативні думки починають заполоняти розум і не дають їм зібратися до купи.

У цих випадках дуже корисно мати під рукою блокнот або аркуш паперу, щоб записати, що відбуваєте, і визначити, де ви зробили помилки.

Цей простий крок може стати величезною допомогою для вивільнення негативної енергії, особливо якщо ви не хочете довіряти комусь з оточення.

Спробуйте дистанціюватися

що робити якщо погана вдача
Закриття від усіх можливостей або крайнощі в кожній ситуації – це серйозна помилка, коли справа йде не так.

Якщо ви жорсткі та категоричні у своєму мисленні, це може не давати вам мислити нестандартно. Особливо, коли рішення може бути ближчим, ніж ви підозрюєте.

Намагайтеся активно та неупереджено ставити питання собі. Чому це сталося, і як ви можете це подолати?

Відпустіть свої страхи і прийміть рішення

Зміна негативних думок, коли у вас погана вдача, вимагає, щоб ви відпустили свої страхи та прийняли нові рішення.

Хоча завжди є ризик нової поразки, ви повинні мати на увазі, що для досягнення успіху потрібно зазнати невдачі.

Замість того, щоб думати про найгірше, що може статися, розгляньте все хороше, чого ви можете досягти.

Погана вдача? Змініть своє ставлення

Ваш настрій може впасти, коли щось піде не так, як вам захочеться, або вам не пощастить.

Це може призвести до абсолютно негативного ставлення, яке впливає на ваше мислення, життя і ставлення до інших.

Думки, на кшталт «Мені так погано» або «Сьогодні я не можу вийти з дому» або «все йде не так», можуть призвести до втрати психічної стійкості. Це може призвести до стресу, тривоги та депресії.

Як не дивно, щось настільки просте, як зміна ставлення, може допомогти вам зробити кроки до кращого майбутнього.

Щодня повторюйте собі «Сьогодні я почуваюся добре» і «Я можу це зробити». Це сприятиме підвищенню впевненості в собі та поступово приведе до появи нових можливостей.

Дивіться також: Як залучити позитивну енергію до свого життя

Повторюйте позитивні афірмації

Позитивні афірмації – фрази, які ви можете повторювати вголос, щоб боротися з думками, які не дають вам рухатися вперед.

Вони наповнені почуттям і емоціями. Це означає, що вони дадуть вам почуття переконаності та правдивості, коли ви їх промовите.

Ви самі можете сформулювати ці фрази, думаючи про цілі, яких ви хочете досягти. Ви також можете слухати слова інших.

Афірмації можна повторювати на початку кожного дня після того, як встанете з ліжка. Звісно, ви навіть можете робити це вночі, розслабляючись і практикуючи терапію глибокого дихання.

Чи готові ви трансформувати своє мислення, якщо у вас погана вдача? Навіть якщо ви не практикували це останнім часом і негативні думки охопили ваше життя, спробуйте деякі з цих порад, щоб тримати їх на відстані і рухатися далі вперед.

  • Spinhoven, P., van Hemert, A. M., & Penninx, B. W. (2018). Repetitive negative thinking as a predictor of depression and anxiety: A longitudinal cohort study. Journal of Affective Disorders, 241, 216-225.
  • Naseem, Z., & Khalid, R. (2010). Positive Thinking in Coping with Stress and Health outcomes: Literature Review. Journal of Research & Reflections in Education (JRRE), 4(1).
  • Caprara, G. V., Steca, P., Gerbino, M., Paciello, M., & Vecchio, G. M. (2006). Looking for adolescents’ well-being: Self-efficacy beliefs as determinants of positive thinking and happiness. Epidemiologia e psichiatria sociale, 15(1), 30.